anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na raty zero

Marek_Cerb
#7 Wielbiciel#

Witam, przeglądałem już kilka tematów i żaden nie rozwiązał mojego problemu. Chciałem kupić monitor na raty zero https://allegro.pl/oferta/monitor-led-iiyama-gb3461wqsu-b1-34-11874343109 i mimo, że taka opcja w ogłoszeniu widnieje to po dodaniu monitora do koszyka jedynym wyborem są tylko raty PayU. Sprawdziłem wszystkie ustawienia, bieżące rozliczenia z Allegro itp. Wszystko wydaje się ok a mimo to nie pojawia mi się opcja zakupu na raty. Próbowałem zakupu przez aplikację na telefonie, na tablecie i przez przeglądarkę na komputerze i w dalszym ciągu bez zmian. 

Na swoim koncie też nie widzę opcji żeby złożyć gdzieś wniosek o raty. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marek_Cerb Czy możesz przesłać mi zdjęcie lub zrzut ekranu, gdzie jest widoczna tylko opcja rat PayU? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Marek_Cerb
#7 Wielbiciel#

6DA1E7E2-628D-4EEF-A57F-2B72E37AFF95.jpeg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marek_Cerb Dziękuję, sprawdzimy to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko dostanę informacje w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marek_Cerb Spróbuj proszę wybrać opcję dostawy - kuriera i wówczas raty powinny pojawić się do wyboru. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Marek_Cerb
#7 Wielbiciel#

Niestety ta opcja nie działa. Obojętnie jakiego kuriera bym nie wybrał to w dalszym ciągu pozostaje mi tylko opcja płatności Allegro Pay. Przy próbie płatności „Zapłać później” też nie mam do wyboru Rat Zero. 8D74A4A6-537E-4F7E-8DF9-DC051E57EB10.jpeg

 

DFCB7B74-903F-4611-9DD7-B978E991DFC5.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Marek_Cerb sprawdziłam dokładnie tą ofertę i opcje rat PayU są w niej dostępne.

la_nika_0-1653329262061.png

Czy w aplikacji jesteś zalogowany na koncie, z którego piszesz? Czy próbowałeś skorzystać z przeglądarki, nie z aplikacji? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów