anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup

justyssia00113
#7 Wielbiciel#

Zakupiłam budkę dla kota poza allegro.

Lecz znalazłam ją na allegro.

Zadzwonilam do kupującego i powiedział mi że moje ją tak zakupić a że był miły i już robiłam zakupy więc nie obawiałam się że będzie jakiś problem.

Pan wystawia budki na allegro ponieważ ma działalność swoją .

Dzwoniłam kilka razy prosząc o SMS z  potwierdzeniem przesyłki od dnia 08.11.2022 do dnia dzisiejszego nie pomogły rozmowy ani wiadomości.

Dnia 08.11.2022 zrobiłam panu przelew i przesłałam zrzut tego samego dnia miałaby wyslana budka.

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam przesyłki która jak sprzedający powiedział nadal 08.11.2022 , dnia  14.11.2022 twierdził sms że jest we Wrocławiu .

Mimo to że prosiła dzwonilam i pisał nie mam potwierdzenia towaru nie otrzymałam nie otrzymałam potwierdzenia SMS gdzie przesyłka miałaby nadana przez Pocztex .

Czy jesteście państwo w stanie pokierować mnie jak można taką sprawę rozwiązań .

Gdybym wiedziała to bym zakupiła przez allegro to był mój błąd 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@justyssia00113 a masz numer paczki ?

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

justyssia00113
#7 Wielbiciel#

Niestety ale mimo dzwonienia i pisania nie dostałam potwierdzenia .

Czyli najprawdopodobniej sprzedający nie wysłał , nie wyśle i nie wiem czy zwróci pieniądze ale konto ma na allegro bo sprzedaje budki😞

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@justyssia00113 a jakie ma komentarze ? jaki ma czas realizacji ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@justyssia00113 Zostaje Ci tylko policja > ponieważ zakup był poza Allegro, to portal nie będzie interweniował > nawet jak sprzedający ma tu konto.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zakup poza Allegro to zostaje zgłoszenie na Policję.

oznacz moderatorów