anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana cen produktów podczas składania zamówienia.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Bizek92
#8 Zapaleniec#

Witam czytelników,

spotkaliście się z takim problemem, że planujecie zrobić większe zamówienie powiedzmy 30 sztuk. Po kilku godzinach poszukiwań znajdujecie odpowiedniego sprzedawcę, dodajecie mozolnie produkty do koszyka, a w końcu przy zamawianiu orientujecie się w ostatniej chwili, że sprzedający postanowił nagle sobie podnieść ceny i wartość koszyka skacze o 40 zł (20%).

Strasznie to jest irytujące. To tak jakby w sklepie drodze do kasy cena towaru uległa zmianie. W ogóle bardzo mi się nie podoba sytuacja w której sprzedawca zmienia ceny w czasie rzeczywistym, a kupując trzeba być czujnym czy rzeczywiście kupuje się za tą cenę. W ogóle jest możliwość sprawdzenia historii ceny?

 

Pozdrawiam, Piotr.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Sprzedawcy na Allegro mają możliwość zmiany cen, trzeba uważać. Liczy się cena w momencie korzystania z opcji Kup teraz. Jeśli wkładasz towar do koszyka, a zakupu dokonujesz po dłuższym czasie, cena może się zmienić. Rozwiązaniem są pojedyncze zakupy, bez koszyka i bez zapłaty. Potem w zakładce Kupione zaznaczamy produkty do zapłaty i klikamy Płacę. Zapłacimy jedną wpłatą jak w koszyku.

oznacz moderatorów
Bizek92
#8 Zapaleniec#

Hmm... całkiem dobry pomysł. A wiesz może czy jest możliwość rezygnacji z zakupu po kliknięciu kup teraz. Np. jeżeli przypadkiem znajdę produkty taniej u innego sprzedawcy?  **piiip**s oferuję taką możliwość, jednak ma się zazwyczaj 24h na zapłacenie. 

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Jeżeli zakup był od firmy i nie przez licytację tylko "kup teraz" to do 14 dni możesz towar zwrócić bez podania przyczyny. Co oznacza że możesz zwrócć także już natychmiast po zakupie, a jeszcze przed wysyłką. Tak natychmiast jest nawet lepiej, bo oszczędza wszystkim fatygi.

oznacz moderatorów
Bizek92
#8 Zapaleniec#

Hmm... nie wiedziałem że tak można, myślałem że dopiero po otrzymaniu towaru.

oznacz moderatorów
gpz500
#12 Orędownik#

Tak, spotkałem się z tym wczoraj.

@Bizek92 /.../ a kupując trzeba być czujnym czy rzeczywiście kupuje się za tą cenę /.../

 

Nie trzeba być czujnym, wyskakuje jednoznaczny komunikat, że oferta jest nieaktualna, bo sprzedawca zmienił cenę.

Jeśli chcesz, to zdradzę Ci na to swój sposób 😉

oznacz moderatorów
Bizek92
#8 Zapaleniec#

To zdradź, czekam z niecierpliwością. 

oznacz moderatorów
gpz500
#12 Orędownik#

@Bizek92 - kupiłem u innego sprzedawcy!!!

oznacz moderatorów