anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana numeru tel dla Allegro Pay

MAMY ROZWIĄZANIE!
emil-grzybowski
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem. Zmieniłem swój nr tel, dokonałem także zmian na koncie allegro.

Dzisiaj chciałem zakupić przedmiot poprzez Allegro Pay i wyskakuje okno aby wprowadzić

kod sms tyle tylko, że on idzie na mój stary nieaktywny nr. tel. Gdzie dokonać zmiany nr telefonu dla Allegro Pay?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
xyz96
#21 Demiurg#

Kilka osób pisało tu już o tym problemie. Zapytaj o to Allegro Pay; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@emil-grzybowski Numer telefonu podajesz przy wypełnianiu wniosku w Allegro Pay, więc zmiana numeru w zakładkach Allegro nie jest równoznaczna z jego aktualizacją dla tej formy płatności.

Sprawdź proszę, czy możesz wprowadzić zmiany na tej stronie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
emil-grzybowski
#8 Zapaleniec#

Allegro Pay a Allegro Zapłać później (PayPo) to dwie różne opcje. 

Ja chcę zaktualizować nr telefonu właśnie do Allegro Pay ale nie widzę nigdzie tej opcji.

Link, który Pani podała dotyczy Allegro Zapłać Później czyli PayPo

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@emil-grzybowski Przepraszam, pomyliłam operatorów. Allegro Pay obsługujemy we współpracy z PayPro. 

Dostałam już informację, że obecnie edycja numeru telefonu nie jest możliwa. Wkrótce jednak nastąpią zmiany w tym obszarze. Proszę Cię więc o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not 

Allegro Pay jest usługą własną Allegro. Twoje zakupy finansuje Allegro Pay sp. z o. o., która razem z Allegro.pl należy do tej samej grupy kapitałowej.

Allegro.pl sp. z o.o. współpracuje z Allegro Pay sp. z o.o., wpisaną do prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego rejestru pożyczkodawców i pośredniczy w czynnościach faktycznych dotyczących zawierania Umów Allegro Pay.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Zgadza się. Jednocześnie operatorem płatności, z którym współpracujemy w ramach tej usługi jest PayPro S. A. Oznacza to, że sprzedający musi mieć aktywne Przelewy24, żeby otrzymać kwotę należną za zakup, który kupujący opłaci przez Allegro Pay. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Gdzie kupujący jest informowany o tym pośredniku? Pewnie dopiero w regulaminie?

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Tak, informacja znajduje się w regulaminie usługi. Do aktywności wskazanego operatora dochodzi na etapie przekazania pieniędzy do sprzedającego. Cały proces odbywa się więc między Allegro Pay a PayPro.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
emil-grzybowski
#8 Zapaleniec#

Ok wyjaśniło się jakby ktoś miał podobny problem taką odpowiedź otrzymałem:

na dniach wprowadzimy możliwość zmiany numeru w Allegro Pay, ale na ten moment muszę Pana poprosić o cierpliwość - to kwestia maksymalnie kilku dni gdy będzie mógł Pan oprócz zmiany numeru na koncie w Allegro, zmienić go również w Allegro Pay

zapytałem dalej: czyli problem jest znany?

Allegro: nie jest to problem techniczny, chodzi jedynie o to, że na razie w Allegro Pay nie ma możliwości zmiany numeru i jeżeli zawnioskował Pan ze starym numerem telefonu to póki co nie ma możliwości jego zamiany na aktualny, ale wprowadzimy taką opcję w ciągu kilku dni

oznacz moderatorów
JacekArtur
#7 Wielbiciel#

To już nie kilka dni a miesiące i nic się nie dzieje. Numer beton zmienić nie można.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@JacekArtur, zmiana numeru telefonu dla usługi Allegro Pay jest już możliwa, jednak odbywa się  po dodatkowej weryfikacji. Poproszę, aby ktoś się z Tobą skontaktował w tej sprawie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Kadlubekk
#7 Wielbiciel#

Ja również nie mam możliwości zmiany numeru telefonu. To jakaś kpina.

oznacz moderatorów
JacekArtur
#7 Wielbiciel#

No niestety aby zmienić numer w Allegro Pay musi ktoś z obsługi Allegro skontaktować się z Tobą. Zatem musisz zwrócić się do konsultanta na czacie czy w inny sposób opisany w pomocy Allegro i czekać na kontakt.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kadlubekk już napisałam w tej sprawie do naszych konsultantów, więc będą się z Tobą kontaktować. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kadlubekk
#7 Wielbiciel#

Sprawa już załatwiona na msg. Dziękuje 😉

oznacz moderatorów
abazaba1
#7 Wielbiciel#

prosze o kontak w sprawie zmiany numeru telefonu w allegro pay

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@abazaba1 Skontaktuj się proszę z nami w tej sprawie przez ten formularz zgłoszeniowy.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
aniutekp1512
#7 Wielbiciel#

Chciałbym zmienić numer do SMS kodów 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aniutekp1512 poprosiłam odpowiedni zespół o skontaktowanie się z Tobą, aby umożliwić taką zmianę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów