anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana paczkomatu InPost bez mojej wiedzy i zgody

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Piszę po raz kolejny w tej sprawie, lecz teraz jestem już bardzo zła.

A więc tak:

Szukałam toneru do drukarki.

W opcjach dostawy widzę, jak byk paczkomat InPost, który ZAWSZE wybieram.

Przed chwilą zerkam do aplikacji, a moim oczom ukazał się paczkomat znajdujący się na wsi, gdyż mieszkam na peryferiach miasta blisko tej wsi.

Ubiegając pytania: NIE wybierałam tego paczkomatu, NIE zmieniałam ustawień.

Teraz nie zauważyłam tej zmiany, więc nie zdążyłam wybrać mojego paczkomatu, a to już nie pierwszy raz, że coś takiego ma miejsce.

Proszę NIE ingerować w domyślne ustawienia. Jeśli zechcę cokolwiek zmienić, to zrobię to samodzielnie.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

@InPost 

Wiola
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Wybiera z Lokalizacji zapewne, sprawdź czy czegoś nie masz w ustawieniach.🤔

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@LEW433

Wczoraj zerknęłam i tam bez mojej zgody i wiedzy był zmieniony adres paczkomatu na tamten, który widnieje w aplikacji.

Wszystkie rzeczy, które zamawiam na Allegro zamawiam do paczkomatu InPost, bo odbieram, kiedy mi pasuje i nie muszę czekać na kuriera.

 

Wiola
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Mi zmienia domyślny paczkomat w momencie zmiany dostawy np. z paczkomaty InPost na kuriera i z powrotem na paczkomat InPost. Wtedy adres paczkomatu ustawia się najbliżej adresu dostawy przez kuriera.

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@Client:44052296  

Miałam zapisany domyślny paczkomat, a tu ni stąd ni zowąd ktoś bez mojej wiedzy i zgody zmienił paczkomat na inny 😡

Robiąc zakupy na Allegro zawsze wybieram dostawę do paczkomatu InPost.

Całe szczęście, że do tego drugiego paczkomatu nie mam daleko, nie mniej jednak tak być nie powinno.

Ciekawe, co wtedy, gdy ktoś ma do swojego paczkomatu kilka kroków 🤔 Też mu zmienią na inny?

 

Wiola
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Przecież algorytmy Allegro lepiej wiedzą, gdzie dostarczyć produkt. 

To są mechanizmy powiązane, wydaje mi się, że biorą pod uwagę między innymi aplikację Google fit, jeśli okaże się, że użytkownik jest mało ruchliwy to wybiera paczkomat dalej położony, by te zalecane 7 tysięcy kroków dziennie zrobić.

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@Halfrunt  Gdybym miała iść na spacer tylko po to, by taszczyć ciężką paczkę, to dziękuję, postoję. Google, nie przeczę są fajne, ale wciskanie komuś konkretnych rozwiązań na siłę już fajne nie jest.

Ja też nie organizuję komuś życia i nie zmuszam do konkretnych działań. Wybrałam docelowy paczkomat, bo tak mi jest wygodniej i domagam się, by to uszanowano.

Ciekawe, czy zaczną w okresie przedsiątecznym odsyłać ludzi na drugi koniec miasta lub osoby ze wsi lub małych miasteczek do większych miast 🤔

Wiola
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Potwierdzam to co zauwazyła @Wioletta2701.

Jesli chce zmienic paczkomat z powrotem na ten co uzywam zwykle kieruje mnie do maszyn blisko ulicy która widnieje w ustawieniach allegro.

Nie wiem dlaczego nie mozna wpisac konkretnego numeru paczkomatu tylko trzeba ręcznie klepać ulice i wybierać dokładną lokalizacje maszynki.

Hitem zaś są sytuacje kiedy w srode wybieram paczkomat A a w czwartek nie jest juz dostepny 😄 Inpost kieruje do serwisu zeby tam wyjasniac bo ich maszynka jest on-line 😉

oznacz moderatorów