anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostałam oszukana. Chcę otrzymać zwrot środków.

Client:45224001
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. W dniu 26.01.2023 r. około godziny 14.05 do 14.11 za pośrednictwem messengera wyłudzono ode mnie dwa kody BLIK po 912 zł na łączną kwotę 1824zł. Mam potwierdzenia z banku, z messengera, potwierdzenie złożenia zawiadomienia na policji. Konto osoby, która prosiła o kod BLIK zostało zhakowane, a osoba ta złożyła zawiadomienie na policji. Oprócz mnie ofiarą przestępstwa padły przynajmniej dwie dodatkowe osoby. Z potwierdzenia z banku wynika, że obie transakcje były zakupem e-commerce na platformie allegro. Posiadam numery transakcji oraz przedział czasowy i kwoty.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:45224001 jeżeli transakcja odbyła się pomijając procedurę zakupu na allegro to w tej sytuacji zostaje Ci oczekiwać na sprawne działanie organów ścigania.

oznacz moderatorów

Client:45224001
#7 Wielbiciel#

Ta osoba prosila mnie o kody BLIK, nie mam konkretnych aukcji ani dostępu do zakupów. Wiem jedynie, że płatność poszła za pomocą allegro i że jeden BLIK był o 14.05 na 912 zł i drugi też na 912 zł o 14.11. Mam numery z banku danych transakcji jedynie

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:45224001 Tobie bezpośrednio Allegro nie pomoże. Bank również nie - nie można podawać kodów blik osobom trzecim. 
Jedyna szansa w działaniach policji ale nie nastawiaj się na cuda…

Nie mniej - życzę powodzenia. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zawołajmy moderację ale Policja jest tu właściwym organem do działania: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:45224001 jeśli transakcję masz  w zakładce ,, zakupy ,, oraz potwierdzenie jej opłacenia problem powinien zostać rozwiązany w ramach allegro  ,w innym przypadku postępowanie będzie trwało miesiącami , a efekt jego hmmm... palcem po wodzie pisany ,,

oznacz moderatorów

Client:45224001
#7 Wielbiciel#

Niestety podałam jedynie kody BLIK. Nie mam dostępu do danych zakupów. Mam jedynie czas wykonanej operacji, kwotę i numer z banku 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:45224001 transakcja nie odbyła się za pośrednictwem allegro  ,tylko organy ścigania ... a tak z ciekawości - co było / miało być /przedmiotem transakcji .... nie musisz odpowiadać .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45224001 Jeśli masz potwierdzenia wpłat, prześlij je przez ten formularz. Sprawdzimy, których transakcji dotyczą i czy możemy pomóc.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów