anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwróciłem paczkę, kiedy dostanę zwrot pieniędzy i od kogo

Okunnek
#1 Nowicjusz#

Witam wszystkim

Kilka dni temu zwracałem paczkę do nadawcy, gdy paczka doszła dostałem informację ze dostanę zwrot kosztów od allegro. Lecz ja nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat a minął tydzień i pieniądzy brak. 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający ma na to 14dni od chwili zgłoszenia zwrotu ale może się wstrzymać do chwili oddania towaru, jeżeli zwróci to Allegro wysyła maila. 

"Sprzedający powinien zwrócić Ci środki w ciągu 14 dni od otrzymania Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, jednak może się wstrzymać do czasu, aż otrzyma zwracany przedmiot.

Jeśli odeślesz przedmiot, a sprzedający nie zwróci środków, rozpocznij Dyskusję, w której ma 24 godziny na odniesienie się do Twojego zgłoszenia. Jeśli tego nie zrobi, włączymy się do Dyskusji.

Jeśli Dyskusja nie przyniesie skutku, skorzystaj z Programu ochrony Kupujących, w którym możesz odzyskać koszty całej transakcji."

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Okunnek Sprzedawca powinien zwrócić wpłatę niezwłocznie po otrzymaniu formularza zwrotu, najpóźniej w ciągu 14 dni. Gdy to zrobi, otrzymasz powiadomienie e-mail od Allegro.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Okunnek jeżeli masz na myśli zamówienie nr. c656bad1-d4f9-11eb-a533-b7ba28c4d746 to sprzedający zwrócił wpłatę wczoraj (9.07.2021r.)  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów