anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot po zakupie w ramach limitu odnawialnego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Hatshepsut1
#1 Nowicjusz#

Kupiłam niedawno przedmiot w ramach rat od nowa. Niestety kupiłam model nie taki jak potrzebuję i nadałam zwrot. Moje pytanie, co z płatnością? Wiadomo, że pieniądze zostały wpłacone przez bank i doliczone do mojego limitu do spłaty. Czy powinnam się zwracać bezpośrednio do banku, z informacją, że transakcja została anulowana, czy oni sami to jakoś ogarniają, bo sprzedający musi im zwrócić pieniądze?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@Hatshepsut1 tak kasa wróci do banku a Ty musisz rozwiązać umowę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Hatshepsut1
#1 Nowicjusz#

Ok, wiesz może jak to zrobić? Jest na to jakiś formularz, czy coś? Nigdy tego nie robiłam.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Hatshepsut1 musisz się kontaktować z bankiem, w umowie kredytowej powinny być wszystkie dane, paragrafy jak to zrobić 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Hatshepsut1 Po wysłaniu formularza zwrotu i odesłaniu rzeczy, sprzedawca ma 14 dni na zwrot pieniędzy. Zwrócone środki ponownie zasilą Twój limit. Otrzymasz e-mail do Allegro z informacją, że sprzedający pieniądze zwrócił. Gdyby minęło 14 dni i nie będzie zwrotu wpłaty, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i w niej się upomnij o pieniądze. Po zwrocie wpłaty nie musisz spłacać rat, nie musisz też rozwiązywać umowy z bankiem. Limit będzie do wykorzystania na kolejne zakupy.

oznacz moderatorów