anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przez paczkomat.

Client:50580810
#7 Wielbiciel#

Pytanie, kod zwrotu ktory trzeba podac w paczkomacie trzeba tez ns paczce zapisać? I czy wystarczy karton i produkty do zwrotu czy cis jeszcze powinno byc? Pierwszy raz zwracam towar wiec nie wiem co i jak.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kod , który otrzymałeś namaluj na paczce i następnie użyj go do otwarcia skrytki 

oznacz moderatorów

Client:50580810
#7 Wielbiciel#

A jeszcze pytanie, czy formularz odstąpienia od umowy jest wymagany? Bo sprzedawca mi tak pisal ze musze dołączyć do paczki ze zwrotem. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kod możesz (nie jest konieczny) na paczce. Musisz go mieć do otwarcia skrytki.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Kod jest konieczny na paczce, jeśli nie zwracasz w ramach Smart. Przy Smart nawet nie musisz go wpisać, ale lepiej napisz. Do paczki oprócz przedmiotu możesz włożyć kartkę ze swoimi danymi, nickiem z Allegro, to ułatwi sprzedawcy identyfikację zwrotu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

lew433 Lepiej namalować , zdarzają się zaginięcia 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Client:50580810 Przy okazji, taką paczkę możesz też zanieść do pobliskiego punktu obsługi paczek InPost, gdyby paczkomat był przepełniony.

Pamiętaj również, że kod możesz wykorzystać tylko raz i jeżeli z jakiegoś powodu zakończysz zwrot zamykając skrytkę, paczkomat nie przyjmie tego kodu. Spotkałem się z klientami, którzy właśnie wklepali kod w paczkomacie, skrytka się otworzyła, ale nie umieszczali w niej paczki, bo nie dodali czegoś do paczki i musieli dzwonić na infolinię.

Czasami też paczkomat może nie przyjąć kodu (nikt nie wie czemu, coś było o starych modelach). Jeżeli świeżo wygenerowany kod nie zostanie przyjęty, możesz zanieść do POKu - zawsze przyjmą.

oznacz moderatorów