anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot SMART poprzez Inpost a 14 dni na zwrot pieniędzy.

sebastian_sun19
#10 Popularyzator#

Witam Was ponownie 🙂

Jako, że zawsze otrzymuje od Was cenne odpowiedzi zwracam się z kolejnym pytaniem.

Zgłosiłem zwrot towaru poprzez allegro SMART 12 listopada. Przesyłka dotarła do sprzedającego 15 listopada za pomocą kodu zwrotu INPOST.

Czytałem, że sprzedawca ma oczywiście 14 dni na zwrot pieniędzy od DATY ZGŁOSZENIA.

Dziś mija 14 dzień od daty zgłoszenia a zwrotu pieniędzy nadal nie ma.

Czy mam jeszcze poczekać na zwrot? Czy może zakładać dyskusję?

Zwrot bez podania przyczyny.

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

mdrogeria
#21 Demiurg#

sebastian_sun19 pewnie sobie zapomniał i zlecił po otwarciu dyskusji , widzisz jak działa 😁

Nie zapomnij zakończyć jak będzie wszystko OK.

oznacz moderatorów

sebastian_sun19
#10 Popularyzator#

@mdrogeriawcale bym się nie zdziwił, że tak było 😄 Na moje skoro już wcześniej sprawa była rozwiązana i zwrot pieniędzy został zlecony to chyba powinienem dostać jakąkolwiek informacje czy to od allegro albo od firmy? 😄

Jak dostanę informację o zwrocie to zakończę bez problemu 😉

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sebastian_sun19 tak , info przychodzi , a i w dyskusji byłaby inna odpowiedź posiłkująca się numerem zwrotu . Sprzedawcy nie zaszkodziłeś , puciki za szybką odpowiedź otrzyma , Ty wiesz na czym stoisz  ,wszyscy szczęśliwi 😀

oznacz moderatorów

sebastian_sun19
#10 Popularyzator#

@mdrogeriano właśnie, a ja żadnej informacji nie dostałem czyli zapewne zapomnieli zrobić zwrot, skoro u nich w systemie wszystko grało a tu ani widu ani słychu 😄

Napisałem sprzedawcy, że jeśli sytuacja się rozwiąże i otrzymam informację o zleceniu zwrotu pieniędzy. Otrzymałem odpowiedź: 'dzięki' 😛

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sebastian_sun19 dlategoż osobiście środki zwracam od razu jak przyjdzie zwrotka, ale czasem w natłoku ,, wszystko się moze zdarzyć ,,. Sprzedający w tym przypadku nawalił , ale trudno go ganić za to ,że jest tylko człowiekiem .

oznacz moderatorów

sebastian_sun19
#10 Popularyzator#

@mdrogeria  Dlatego ja zazwyczaj jestem wyrozumiały i nie bardzo mi po drodze robić jakiekolwiek problemy sprzedającemu. Ale skoro 14 dni minęło a tu zero informacji o zwrocie to zacząłem się niepokoić. Sprzedający nawalił, ale dobrze, że dzięki otwarciu dyskusji można uzyskać informację o tym jak wygląda sytuacja.

Tak czy siak nie zamykam narazie dyskusji póki nie dostanę pieniędzy bądź czarno na białym nie będę miał informacji od allegro że kupujący zwrócił pieniądze 😉

oznacz moderatorów