anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

Client:102857597
#7 Wielbiciel#
  • Cześć, zamówiłam wczoraj paczkę przez allegro Pay, jednak niedoczytałam, że w zestawie brakuje jednej rzeczy którą chciałam. Zanim zamówienie zaczeło być realizowane weszłam w zwrot towaru. Sprzedawca mimo mojej anulacji wysłał towar, co w takiej sytuacji zrobić? Nie odbierać paczki? 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zwrot (odstąpienie) zrobiłeś, to nie musisz odbierać przesyłki, jak nie masz co robić to odbierz i odeślij.🤗

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:102857597  "Nie odbierać paczki? "

Odebrać i zamówić osobno brakujący przedmiot. Nie odebrana paczka to kłopot dla sprzedającego a możliwe że również dla ciebie.

W przypadku nieodebrania paczki jest bardzo prawdopodobne że sprzedający nigdy więcej już niczego ci nie sprzeda, więc możesz już tego kompletu nie zebrać.

 Mogą też wystąpić inne "powikłania"  ale ja nie jestem od straszenia. Sama decyduj.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Uzupełnienie, no tak przeoczyłem że  już został zgłoszony zwrot.  Więc trzeba odebrać i odesłać.  Wypadałoby otworzyć paczkę i sprawdzić czy wszystko OK,  bo skoro sprzedawca wiedział ze zwrot wysyła....

Jeszcze jest  ważne czy zwrot był zgłoszony przed wysłaniem paczki czy już po wysłaniu.........

Ludzie uwielbiają pakować się w kłopoty

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102857597 najlepiej abyś w tej sytuacji skontaktowała się ze sprzedającym. 
Dodam, że jeśli zwrócisz ten przedmiot (lub go nie odbierzesz i wróci do nadawcy) to po zwrocie wpłaty od sprzedającego zwiększy się Twój dostępny w usłudze Allegro Pay limit. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów