anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwroty

Client:67075592
#1 Nowicjusz#

Witam:) kupiłam 240 litrowy kosz na śmieci który przyszedł połamany, brudny i cały podrapany ale karton był cały także osoba pakująca kosz musiała widzieć co pakuje.

Chcę zwrócić kosz ale ze względu wielkiego rozmiaru nie jestem w stanie zawieść go na pocztę bo nie mieści się do samochodu.Pisałam do sprzedającego o tym i sprzedający odpisał żebym szukała pomocy tu bo przy zwrotach to Allegro decyduje.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:67075592 Jeśli otrzymałaś towar niezgodny z opisem, możesz go reklamować. W przypadku uznanej relkamacji sprzedający powinien zwrócić Ci również koszty odesłania towaru. Ustal z nim lub wybierz samodzielnie metodę odesłania przedmiotu, która będzie mogła zostać zrealizwoana. 

Jeżeli pojawią się jeszcze jakieś problemy, rozpocznij dyskusję.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:67075592 po pierwsze spisz protokół, co by nie było że uszkodziłeś po wyciągnięciu, masz na to 7 dni od odebrania gdy nie było widać uszkodzeń po kartonie, wyślij na reklamację na własny koszt zamów kuriera przez stronę i wyślij na adres sprzedawcy ( chyba że sprzedawca podeśle kuriera ) jak uzna reklamację musi Ci oddać za odesłanie 🙂

Nie zwracaj tylko reklamuj z tytułu rękojmi !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kontakt i dyskusja ze sprzedającym, reklamacja a nie zwrot.

oznacz moderatorów