anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak połączyć zakupy w jedną paczkę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Gliwice2019
#7 Wielbiciel#

Cześć może macie rozwiązanie kupuje na licytacji produkt i później dokupuje następny u tego samego sprzedawcy w koszyku się one nie łącza w jedną paczkę chociaż oby dwie są w smarcie tzn za sztukę po 23 zł czyli 46 zl

oznacz moderatorów
38 ODPOWIEDZI 38
Knowhere
#21 Demiurg#

@katdor-bis "Czy właścicielem allegro jest właściciel **piiip**s i chce takimi zmianami allegro wykończyć?" - raczej nie, ale jego obecnym prezesem jest były prezes innego portalu na "a", który właśnie wkracza na polski rynek. Taka tam incepcja😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
katdor-bis
#8 Zapaleniec#

😊

oznacz moderatorów
strusz2
#1 Nowicjusz#

Nie zawsze to działa

oznacz moderatorów
caddillac
#7 Wielbiciel#

Czy przy wielu zakupach jest mozliwosc posortowania od jednego sprzedajacego ? brak takiego sortowania ..kiedys bylo i to bardzo ulatwialo zycie a teraz lipa- ile czasu trzeba aby wszystko samemu posortowac..

oznacz moderatorów
OlaPchelka
#8 Zapaleniec#

Witam, kupiłem dwa małe przedmioty na aukcji u jednego sprzedawcy (w różnych dniach), chciałbym to otrzymać jedną paczką (jeden koszt wysyłki) ale za nic nie mogę ich połączyć. Proszę wyjaśnijcie mi jak to zrobić. Nie mam żadnego Smarta normalny zakup z opłaconą wysyłką. Kiedyś kupowałem mnóstwo przedmiotów i nie było z tym, żadnego problemu. Sprzedawca ma w opcjach wysyłki wysyłkę kurierską do 5 przedmiotów.

oznacz moderatorów
OlaPchelka
#8 Zapaleniec#

Puk, puk jest tutaj choć jedna mądra osoba, żeby odpowiedzieć na moje pytanie?

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@OlaPchelka masz możliwość zapłacenia za wszystkie paczki razem, zrobisz to zarówno z poziomu komputera, jak i aplikacji. Trzeba po prostu za nie zbiorczo zapłacić, aby to zrobić przejdź swoich zakupów, tak będziesz mieć checkboxy, które możesz zaznaczyć. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
OlaPchelka
#8 Zapaleniec#

@cloudcloud za odpowiedź, na kompie mi nie działa, ale na telefonie poszło 🙂 Ale tu zrodziło mi się kolejne pytanie, kupiłem dwa małe przedmioty, wysyłka kurierska 15 PLN, ale sprzedawca i tak mi policzył 30PLN, mimo, że w opisie jest do 5 przedmiotów. Hmmm wygląda to jak podatek, albo raczej haracz. Rozumiem, że mogą być dodatkowe koszty pakowania, ale to trochę lipa doliczać 100% kosztów wysyłki. Czy to normalna praktyka na Allegro czy akurat trafiłem zachłannego sprzedawcę który dorabia na kosztach wysyłki?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@OlaPchelka Jeśli chodzi o zakup z dzisiaj, to są dwa, różne przedmioty z dwóch odrębnych ofert od jednego sprzedającego. W obu ofertach pierwsza szt. w opcjach dostawy wyceniona jest na 15 zł, więc sumując Twoje zamówienie wychodzi 30 zł. Wszystko się tutaj zgadza. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Jesus_Mordino
#9 Pomysłodawca#

Wszystko się zgadza, więc ciekawe, czy sprzedawca faktycznie wysłał dwie paczki, czy tylko jedną inkasując opłatę do kieszeni...

oznacz moderatorów
AdasP
#8 Zapaleniec#

nie ma tu madrych osób, same **piiip**y robią w tym allegro

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@OlaPchelka Od 1 czerwca 2020 allegro nalicza Sprzedawcom prowizje za przesyłki więc serwisowi zależy abyś jak najwięcej zapłaciła za przesyłkę.

 

Normalnie u mnie nie ma problemu z łączeniem różnych zakupów przez "Koszyk" lub funkcję "Zapłać".  Ta ostatnia funkcja nie działa jednak na starszych komputerach z niektórymi przeglądarkami.

Najlepiej jednak dogadać się ze sprzedającym, bez problemu wysłałby dwa małe przedmioty za 15 zł. Wtedy wysłać należy pieniądze bezpośrednio Sprzedawcy na konto bankowe co może trwać dłużej.

A tak poza tematem OlaPchełka dlaczego jesteś facetem na damskim koncie?

oznacz moderatorów
OlaPchelka
#8 Zapaleniec#

@__RPM_  Dziękuję za odpowiedź. Jest w tym dużo prawdy.

Dlaczego uważasz że mam damskie konto? Ola to moja córka którą przezywaliśmy pchełka jak była mała, więc uznałem, że to świetny nick. Zrobiłem coś zabronionego?

 

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

Nie.

oznacz moderatorów
kkokkos
#2 Obserwator#

Czy ktoś ma pomysł na łączenie zakupów z licytacji i kup teraz w tej nowej wersji allegro? To jest jakiś dramat. Ze starą  jakoś sobie radzilam  ale teraz to juz mnie przerosło. To już moje ostatnie zakupy tutaj bo jest coraz gorzej, ale jakoś chciałabym je połączyć. Jeśli się uda, trudno, zostaje odstąpienie. Tylko za błędy allegro nigdy nie płaciła allegro tylko korzystający.  

oznacz moderatorów
andoremido
#7 Wielbiciel#

Do wszystkich czytających ten temat:

Allegro jest zainteresowane jak najwyższym kosztem przesyłki/ przesyłek, ponieważ pobiera prowizję również od jej kwoty, więc zainteresowanie Waszymi "problemami" jest...

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

Kontakt ze sprzedającym i umówienie się, że pakuje w jedną paczkę, a za drugą wkłada drobne do paczki i jest 1 paczka, 1 opłata - mimo iż zapłaciłeś za 2.

oznacz moderatorów
andoremido
#7 Wielbiciel#

Zwracamy w ten sposób koszt drugiej przesyłki kupującemu, ale  sprzedający musi i tak opłacić prowizję od drugiej.

oznacz moderatorów
wicekdw
#12 Orędownik#

Też nie wiem jak połaczyć dwa zakupy z licytacji w jedną przesyłkę. Chyba się tego nie da zrobić i najwyraźniej Allegro ma to głęboko... ważne żeby wprowadzać dalej swoje bezsensowne zmiany a ze zdaniem użytkowników się nie liczyć. Jest na to jeden sposób: najlepiej gdy sprzedawca oprócz przesyłki ma również opcje odbioru osobistego z płatnością z góry. Wtedy przed zakupem dogadujesz się, ze sprzedawcą, że jeden przedmiot kupisz z przesyłką a dla drugiego wybierzesz odbiór osobisty i sprzedawca spakuje dwa do pierwszej paczki. To jest oczywiście kombinowanie ale cóż zrobić skoro Allegro ma nas w nosie.

oznacz moderatorów