anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Źły adres do zwrotu podany przez sprzedającego

zapal321
#8 Zapaleniec#

Witam zamówiłem tester diagnostyczny do auta znajomemu na urodziny okazało się ze dostanie lepszy więc chciałem go odesłać zrobiłem zwrot wysłałem na podany adres i nic potem sprawdziłem gdzie znajduje się magazyn firmy okazało że informacje z allegro różniły się tj. miejscowość podana z allegro to Swiecko a okazało się ze magazyn jest w Świecko i tak paczka niby miała status

Przygotowanie przesyłki do doręczenia2022-05-16 08:43UP Słubice 1
Przekazanie przesyłki do doręczenia2022-05-16 08:44UP Słubice 1
Doręczenie przesyłki2022-05-16 11:26UP Słubice 1
Nadejście przesyłki2022-05-19 06:25

Terminal Przeładunkowy

i teraz nie wiem czy przesyłka została dostarczone ale z tego co widzę nie bo skoro wróciła na terminal przeładunkowy i teraz pytanie czy uda mi się ja odzyskać i kto odpowie za zły adres podany do zwrotu. Miał ktoś coś podobnego?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, otwórz dyskusję ze sprzedającym skoro wysłałeś zgodnie z podanym adresem do zwrotu:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@zapal321 a pozostałe dane były poprawne (ulica i numer i kod pocztowy)?

oznacz moderatorów

zapal321
#8 Zapaleniec#

Tak reszta sie zgadzała

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@zapal321 Przecież to jest zwykła literówka, a nie zły adres ( nie ma miejscowości Swiecko w Polsce), Jak był podany poprawny kod pocztowy do paczka trafiła do odbiorcy w Świecku. Podaj link do oferty.

A jaki jest status przesyłki po 19/05 ? Bo napisałes to 28/05. Co się dalej działo z paczką przez tydzień ?

oznacz moderatorów

zapal321
#8 Zapaleniec#

Niema nowego statusu po 19

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@zapal321 No to co się dzieje z paczką ?

oznacz moderatorów

zapal321
#8 Zapaleniec#
  • Niemam pojecia co pocztex z nia robi
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@zapal321   A pytałeś sprzedającego czy otrzymał zwrot? Może to jakiś błędny status.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@zapal321 Najpierw tel. do sprzedawcy, a ew. później na infolinię PP z reklamacją.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

A ja nie rozumiem takiej sytuacji. Zamówiłeś tester - okazuje się, że otrzymasz "lepszy" - nic, tylko się cieszyć z tego powodu. Otrzymujesz lepszy sprzęt za cenę "starszego" modelu.

Chyba należy się cieszyć z tego powodu.

Następna rzecz - adres do zwrotów towaru z tytułu odstąpienia od umowy lub reklamacji.

Czy może być inny niż adres firmy, z której nadaje się przesyłkę?

Jeśli tak - to jak to się ma do "darmowych zwrotów" przesyłek Allegro InPost?

W tym temacie, niestety - trzeba już zasięgnąć opinii pracownika Allegro. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

zapal321
#8 Zapaleniec#

Nie ja dostane lepszy tylko znajomy co na urodziny mu go zamòwiłem dlatego chciałem odesłać inpostem niedało sie zwròcic bo sprzedajacy nie ma numeru telefonu w informacji do zwrotu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Do zwrotu nie jest potrzebny nr telefonu, generujesz kod i zanosisz i tyle.

oznacz moderatorów

zapal321
#8 Zapaleniec#

Dalem zwrot inpost to pisalo ze sprzedajacy niepodał numeru telefonu i zeby wybrać inną metodę

oznacz moderatorów