anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

10 adresów w Allegro Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
tomczak_zz
#10 Popularyzator#

W nawiązaniu do regulaminu Allegro Smart:

Korzystając z Usługi Nabywca może wskazać do 10 adresów, na które mogą być dostarczone Towary w ramach Usługi, bez ponoszenia wskazanej przez Sprzedającego opłaty z tytułu dostawy (art. II ust. 3 lit. a Regulaminu).

Czy mam możliwość sprawdzenie w Allegro ile adresów już wykorzystałem?

Czy przedłużenie Allegro Smart powoduje że adresy są liczone od zera, od nowa?

Co jeśli miałem już Allegro Smart i w wakacje kupiłem Allegro Smart w promocji mając aktywną już usługę - wtedy mam nadal 10 punktów adresowych czy jest to liczone w inny sposób? 

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
xyz96
#21 Demiurg#

Możesz wskazać do 10 adresów. Możesz sprawdzić w zakładce Kupione, ile adresów dostawy wskazałeś. Przedłużenie Smart nie zwiększa ilości adresów ponad 10, tak samo wykupienie Smart w promocji nie zwiększa tej ilości.

oznacz moderatorów
tomczak_zz
#10 Popularyzator#

To jeszcze dopytam, bo jestem z zakładce Kupione (https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione) i niestety nie mam żadnej informacji o ilości adresów a bynajmniej nie widzę. 

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

W zakładce kupione masz adres dostawy.(szczegóły)

oznacz moderatorów
tomczak_zz
#10 Popularyzator#

Chyba trafiłem do innej grupy z wersją strony Allegro, nic takiego nie mam:

 Jeżeli wejdę w "Szczegóły" danych zakupów również nie mam informacji której szukam. Jest np. "ADRES PUNKTU DOSTAWY" jeżeli już szukam po słowach kluczowych "adres" i "dostawy" na stronie.

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie do końca rozumiem (nie widzę  tego, musi zaakceptować moderator)Ty adresy ustawiasz np w momencie płatności.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@tomczak_zz Adres punktu dostawy to jest właśnie ten adres. Sam go podajesz przed zakupem. Tam nie będzie ilości adresów, sam sobie musisz policzyć.

oznacz moderatorów
tomczak_zz
#10 Popularyzator#

Dzięki za odpowiedzi.

Przydałaby się w takim razie informacja w panelu ile jeszcze adresów jest możliwych do wykorzystania. 🙂

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Knowhere smile

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
tomczak_zz
#10 Popularyzator#

@Knowhere dzięki za link. U siebie widzę swoje adresy domowe do wysyłki, bez adresów dodanych w Smart - czyli adresów Paczkomatów, PP, itd. 

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów