anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ale co mam zrobić w sytuacji, gdy przesyłka do mnie nie dotarła, a ktoś oznaczył ją jako dostarczoną

kasia_fifi
#7 Wielbiciel#

 co mam zrobić w sytuacji, gdy przesyłka do mnie nie dotarła, a ktoś oznaczył ją jako dostarczoną? Nie wiem co robić, Czy można jakoś dotrzeć do osoby, która jakoby dostarczała moją paczkę? Odmówiono mi zwrotu pieniędzy z Programu ochrony Kupujących i dostałam list z gratulacjami z powodu paczki, której nie mam. To zakrawa na ponury żart. Bardzo proszę o wskazanie co mam robić dalej. Reklamacja u sprzedawcy: już była, gdyż to już druga próba dostarczenia tej przesyłki. Za pierwszym razem odebrała ją z paczkomatu allegro niaznana mi osoba (okre ślono to jako bląd logistyczny). Dyskusja ze sprzedawcą - odsyła mnie do jakiegoś formularza. Allegro wzięło sprawy w swoje ręce i nagle: ktoś oznaczył paczkę jako dostarczoną. I dla nich to kończy sprawę a ja przesyłki ani pieniędzy nie mam

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

A3dam
#19 Nestor#

@LEW433 
Nie zachęcaj do otwierania nowych wątków (zgłoszeń) gdy poprzednio rozpoczęte jest nadal "w toku".

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

kasia_fifi
#7 Wielbiciel#

Pieszo w dwa tygodnie w Wrocławia do Gdańska? Dałoby radę 🙂 Ale serio ta przesyłka była już po dwóch dniach w Gdańsku, ale u kogoś innego (?!). Więc ta przesyłka pokonuje już 12 dnień drogę z Gdańska dp Gdańska.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kasia_fifi Proszę, żebyś odpowiedziała na ostatnią otrzymaną wiadomość mailową w tej sprawie (z 7 kwietnia). Twoja wiadomość trafi wówczas do osób, które znaja szczegóły i mogą Ci pomóc.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z zielonymi automatami to jak gra w zielone, nigdy nie  wiesz kiedy i czy otrzymasz paczkę, ale to nie jest najgorsze, najgorsze jest to że się wymaga od innych a samemu nie jest się w porządku. Trudno to obrać w słowa żeby nie dostać bana. A już było trochę takich tu opisanych przykładów.😞

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@LEW433 

Ubierz to w obraz - znaczy więcej, niż tysiąc słów😁

Jaja.jpg

 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Kasiulki2 do skomentowania całościowo usługi AO najlepiej pasuje to:

620e5d25a9cb9_p.jpg

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@medalik_2009 

Co innego widzę (paczkomat leży), co innego myślę (usługa leży). Chyba czas do psychiatry.

Znowu...

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Kasiulki2 

Dzień dobry. Tu gorąca linia psychiatryczna. Jeśli twój problem to impulsywność, przywal w klawisz z numerem 1. Jeśli masz kompleks niższości, niech ktoś lepszy wybierze za ciebie klawisz 2. Jeżeli masz rozdwojenie jaźni, wciśnij klawisze 3 i 4 jednocześnie. Jeżeli cierpisz na manię prześladowczą, naciśnij 5, ale skąd wiesz co się wtedy stanie? Gdy twój problem to schizofrenia, głosy same ci podpowiedzą, który klawisz należy przycisnąć. Jeśli zaś cierpisz na psychozę maniakalno - depresyjną lub jesteś sprzedawcą z Allegro to i tak nikt z tobą nie będzie gadał. W pozostałych przypadkach zostaw wiadomość po usłyszeniu sygnału.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Kasiulki2 
Nie "paczkomat" alle automat.
Za nazwanie leżącej zielonej skrzyni paczkomatem można zostać pozwanym przez InPost  (jak np. niedawno doszło do tego w Trójmieście).

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@A3dam 

Taka szara mysz jak ja może bezkarnie naruszać trejdmarki - a nawet "R" w kółeczku😁

Ja nic nie wiem, ja tu sprzątam🤣

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Alle grat

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Alle jaja.

oznacz moderatorów