anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro blokuje najnowszą książkę R. Ziemkiewicza "Cham niezbuntowany"

MAMY ROZWIĄZANIE!
margoro0
#8 Zapaleniec#

Szanowni Państwo,

jestem długoletnim użytkownikiem portalu Allegro.pl i do dzisiejszego dnia uważałem go za portal profesjonalny. W dniu dzisiejszym niestety Allegro wplątało się w politykę i zablokowało swoim klientom dostęp do książki Rafała Ziemkiewicza "Cham zbuntowany". Informację tę przyjąłem z prawdziwą przykrością. Blokując dostęp swoim klientom do pozycji o treściach konserwatywnych Allegro - niestety - wpisuje się w podział polski na Polaków prawomyślnych i nieprawomyślnych. Jednocześnie nie przeszkadza Allegro sprzedaż książek lewicowych klasyków takich jak Adolf Hitler czy Mao Tse Tung !!!

Wszystkich użytkowników miłujących wolność słowa namawiam do stanowczej reakcji na ograniczanie wolności przez Allegro.

Za pomocą tego medium powiadamiam menadżerów Allegro, że poważnie rozważam zakończenie kupowania przez Wasz portal.

Z poważaniem 

Marek Gorajdowski

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
xyz96
#21 Demiurg#

Na czym polega ta blokada? Ja bez problemu mogę ją kupić.

oznacz moderatorów
margoro0
#8 Zapaleniec#

Chodzi o pozycję "Cham niezbuntowany" dla mnie jest niedostępna. inni użytkownicy również o tym informują. Allegro na TT poinformowało oficjalnie:

Allegro
 
@Allegro_Group
 
W odpowiedzi do
oferty usunęliśmy na podstawie zgłoszenia od Stowarzyszenia "Nigdy Więcej" - szczegółowa argumentacja dostępna jest tutaj:...
oznacz moderatorów
margoro0
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za info,

wygląda na to, że przywrócili - to dobra wiadomość.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
margoro0
#8 Zapaleniec#

Przywrócili - również z poziomu wyszukiwarki Allegro już można ją znaleźć.

oznacz moderatorów
1tomek67
#1 Nowicjusz#

Popieram w 100%.  Nie ma mojej zgody na wprowadzanie komunistycznych, totalitarnych standardów w Polsce. Allegro, ocknijcie się, albo stracicie klientów. My may dokąd iść. Wy już nie.

oznacz moderatorów
KostekMax
#10 Popularyzator#

Kto to My, Wy?

Wątpię by więcej niż 1% kupujących przejmowało się fanatykami zarówna z prawa, lewa czy drzewa.
Jak będą chcieli tę książkę a nie będzie jej na Allegro to kupią ją gdzieś indziej.

PS
Ja ją mogę kupić to nie wiem co za problem mają inni.

Chyba że to taka wasza mini akcja promocyjna z tym postem 😉

oznacz moderatorów
margoro0
#8 Zapaleniec#

Nie, rzeczywiście nie mogłem wyszukać tej pozycji - moja intencja była szczera. Co do akcji promocyjnej to  się zgadzam, ale nie sobie ją przypisuję tylko Allegro! Na Twitterze zawrzało.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@margoro0  Ziemkiewicz -lepiej jakby milczał

oznacz moderatorów
pikinier10
#11 Animator#

@margoro0  Z tym Hitlerem to tak nie do końca. Kiedyś w sprzedaży miałem dwa tomy książki "Wiek Hitlera" której autorem był Leon Degrelle. Allegro próbowało mi uwalić sprzedaż tłumacząc się donosem złożonym przez Stowarzyszenie Nigdy Więcej. W sumie udało mi się je sprzedać, ale do dzisiaj nie wiem czemu uczepili się akurat mnie.

oznacz moderatorów
kytorr
#13 Ambasador#

post to czysta propaganda człowieka bez wiedzy jak kupować przez internet za pośrednictwem Allegro.

oznacz moderatorów
margoro0
#8 Zapaleniec#

A propos propagandy, tak tu to zostawie:

margoro0_0-1591766054065.pngmargoro0_1-1591766112117.pngmargoro0_2-1591766163718.png

 

oznacz moderatorów
argazedon
#7 Wielbiciel#

I od razu widać, kto stoi za "reklamą" tych jego wypocin. Ziemkiewicz to [edycja] Dawno sam siebie zniesławił.

oznacz moderatorów
borneo1973
#7 Wielbiciel#

Drogie Allegro. Doszły mnie słuchy, że zablokowaliście sprzedaż książki „Cham niezbuntowany” Rafała Ziemkiewicza. Mam nadzieję, że to tylko jakaś pomyłka, a nie że naprawdę postanowiliście cenzurować jednego z najbardziej szanowanych współczesnych polskich pisarzy na podstawie pomówień neobolszewickiej organizacji. Proszę o w miarę szybką odpowiedź, bo jeśli jednak to nie pomyłka ale świadome działanie, to nie będę chciał dłużej mieć z Wami nic wspólnego, do czego też będę namawiał swoją rodzinę i znajomych.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
borneo1973
#7 Wielbiciel#

Książka została przywrócona do sprzedaży, co nie zmienia faktu, że autor został zniesławiony i domaga się publicznych przeprosin:

https://dorzeczy.pl/kraj/143109/ziemkiewicz-nie-spodziewalem-sie-ze-moi-wrogowie-sa-tak-glupi.html

Tymczasem Allegro nabrało wody w usta i udaje, ze nic się nie stało. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@borneo1973 Daj już spokój tego gościa anie nie da się słuchać ani oglądać !!!Plecie głupoty i jeszcze ma takich co go słuchają i to jest przerażające

oznacz moderatorów
argazedon
#7 Wielbiciel#

Ziemkiewicz to [edycja]. Sam siebie dawno juz zniesławił.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

A to pisarz jest? Raczej pisowski propagandzista.

oznacz moderatorów