anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro gadane

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Proszę wprowadzić na gadane opcje żeby użytkownik mógł usunąć swój wpis samodzielnie.

 

Jest opcja zgłoś nieodpowiednia zawartość , gdy  użytkownik kliknie i to poprosi  o to nie jest to usuwane przez was, lub czasami to usunięcie.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 nie planujemy wprowadzenia takiej opcji. Jeśli chcesz, aby jakiś wątek został usunięty, zgłoś to proszę jako nieodpowiednią zawartość. Weryfikujemy każde takie zgłoszenie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@la_nika Nieprawda wpisy nie są usuwane przez was.

 

Wczoraj zamieściłem wiadomość i kliknolem zgłoś nieodpowiednia zawartość i wysłałem prośbę o usunięcie mojego wpisu.

 

Nie był usunięty przez 6 godzin, poprosiłem pracownika allegro o interwencję w tej sprawie, dopiero po interwencji pracownika mój wpis został usunięty.

 

   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   dlaczego nie usuwacie wpisow

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Wpis został usunięty, zatem nie możesz powiedzieć, że nie spełniliśmy Twojej prośby. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka  napiszę tak 

Gdyby nie interwencja pracownika allegro wpis nie został by usunięty 

 

Raczej gdy użytkownik wysyła prośbę o usunięcie wpisu to powinien być usunięty po kilku minutach.

 

Kiedyś też było taka sytuacja i też musiałem prosić o interwencję pracownika allegro

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Na Gadane pracuje kilka osób, nasze możliwości czasowe są ograniczone. W pierwszej kolejności zajmujemy się najpilniejszymi sprawami, później rozpatrujemy inne zgłoszenia. 

Jeśli nie chcesz, żeby Twoje wpisy były widoczne publicznie, to niestety, ale musisz kontaktować się mejlowo na chacie lub telefonicznie. Zgodnie z regulaminem Gadane

3.5 Umieszczane przez Użytkownika Posty są informacjami jawnymi, które przez ich umieszczenie stają się publiczne [...]. 

Rejestrując się w serwisie, zaakceptowałeś ten regulamin. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów