anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie - wyszukiwarka

kuba223311
#8 Zapaleniec#

Cześć.

Czy można jakoś wyświetlić wszystkie oferty z Allegro Lokalnie z danego miasta lub województwa? Tak jak to jest na znanym portalu ogłoszeniowym zaczynającym się na literkę 'O'?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pogotowie-it
#13 Ambasador#

Jak najbardziej.

Jak już wpiszesz frazę tego czego szukasz to po lewej stronie pod kategoriami masz takie opcje 👇

lok.jpg

oznacz moderatorów

kuba223311
#8 Zapaleniec#

Tak, ale to dotyczy konkretnej kategorii. A jak wyświetlić wszystkie dostępne oferty bez względu na kategorię?

PS. Zdjęcie nie działa, widzę taki trójkącik śmieszny, pewnie błąd @msniezek 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@kuba223311 To nie błąd, po prostu moderatorzy zatwierdzają obrazki noobkom, takim, jak my 😉 . Ponoć jak już nabędziemy ogłady, będziemy mogli wrzucać bez zatwierdzania 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

Ta wyszukiwarka dotoczy konkretnej frazy w lokalizacji.

Ale fakt nie da się wyświetlić, albo ja nie wiem jak wszystkich w danej lokalizacji.

 

oznacz moderatorów

tomekrich
#2 Obserwator#

Proszę uważajcie na sprzedającego  [edycja]  na allegro lokalne, kupiłem u niego dywaniki do auta zgodne ze zdjęciem jak w opisie i tam widnieją szare a dostarczone są beżowe i tłumaczenie żebym udał się do okulisty.  Unikajcie tego sprzedawcę.      

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kuba223311 Oczywiście że się da, na ten przykład https://allegrolokalnie.pl/oferty/?city=warszawa (zmieniasz sobie po prostu nazwę miasta w linku, jak chcesz inne, albo jeszcze prościej w wyszukiwarce po lewej).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów