anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box - nie ma automatu

Client:58530429
#7 Wielbiciel#

Dostałem wiadomość, że czeka na mnie paczka w Allegro One Box, zielony automat, Mysliwska 117, Gdansk. Przy wskazanym adresie nie ma żadnych automatów Allegro. Podpytałem u strażnika domu gdzie się znajduje ten paczkomat, powiedział że nie ma zielonego pojęcia, ale ja już jestem czwartą osobą za ten dzień, kto pyta o to u niego. Gdzie się znajduje ten One Box i jak mnie otrzymać moją przesyłkę?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

W wykazie jest, oni czasem ukrywają je w roślinach ale tu jest wiele opisów o problemach tego typu dostaw, radzę wybierać na razie inne.🤔

oznacz moderatorów

Client:58530429
#7 Wielbiciel#

Nie ma tam żadnych automatów. Przez godzinę szukałem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:58530429 wyjaśniam to dla Ciebie! Czy możesz podać numer przesyłki o który chodzi? Czy dotyczy to obu, które zamówiłeś do Allegro One Box? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

Wirtualne paczkomaty - Allegro osiągnęło już wyższy poziom w dostawie przesyłek 😂

oznacz moderatorów

Client:58530429
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ tak, dotyczy to obu przesyłek. Numery paczek: ALE00000C2A81E2; ALE00000BD7E626

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:58530429 dziekuję! Wyjaśniam to i gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę z nią tutaj. 
Przepraszam za trudności w odebraniu przesyłek! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:58530429 dziękuję, że zwróciłeś na to uwagę, zgłosiliśmy już ten problem i wkrótce będzie rozwiązany. Automat paczkowy jest na stacji Gdańsk Jasień po prawej stronie od wejścia na stację. Dokładnie widać to na tej mapce:
paczkomat.png
Bardzo Cię przepraszam za te problemy! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

robertrozmus
#1 Nowicjusz#

paczkomaty jest ale jeszcze nie działa

oznacz moderatorów