anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one dlaczego nie wyświetlają mi się punkty?

Idź do rozwiązania
Client:56788806
#8 Zapaleniec#

Witam chce skorzystać z dostawy allegro one punkt, już raz tak zamawiałam i był jeden punkt kolpoltera w mojej miejscowości. Teraz,gdy chciałam zamówić z taką dostawą najbliższy punkt wyświetla mi się w Grudziądzu. Nawet w Gdańsku nie pokazuje żadnego punktu a było ich tam dużo. 

oznacz moderatorów
77 ODPOWIEDZI 77
mr_oma
Moderator
Moderator

@suszi_2007, jeśli punkt jest wyłączony z powodu przepełnienia, znika on z mapy. 🙂 Sprawdziłam, że punkt w tym miejscu jest aktywny, więc jest to sytuacja tymczasowa. 

Maja
   Moderator

suszi_2007
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, ta sytuacja tymczasowa jest z moich obserwacji na stałe. Ok dziękuję

oznacz moderatorów
kszychol
#8 Zapaleniec#

Przesyłki wysyłane poprzez Allegro One Punkt lub Allegro One Box to chyba jakaś lipa. Od tygodnia czekam na dostarczenie przesyłki. Poza jednym komunikatem otrzymanym w dniu zapowiadanego podczas zakupu terminu dostarczenia przesyłki - cisza. Dobrze, że zakup nie jest pilny terminowo. Gorzej byłoby, gdyby miał to być np. prezent. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kszychol Za opóźnienia w dostawie odpowiada przed kupującym sprzedawca nawet wtedy, gdy winien jest przewoźnik. Jeżeli termin dostawy podany na aukcji minął, możesz odstąpić od umowy i zażądać niezwłocznego zwrotu całej wpłaty. 

oznacz moderatorów
kszychol
#8 Zapaleniec#

Chyba jednak sprzedawca jest za to odpowiedzialny. Fragment maila od Allegro: "Jeśli paczka dotrze do Ciebie z opóźnieniem, nie uwzględniaj tego w ocenie transakcji. Sprzedający nie miał wpływu na tę awarię, dlatego prosimy o wyrozumiałość." Jestem wyrozumiały, jak na razie, i czekam... 

oznacz moderatorów
kszychol
#8 Zapaleniec#

W poprzednim komentarzu zabrakło określenia "NIE". Chyba jednak sprzedawca NIE jest za to odpowiedzialny. Tak czy owak, zwróciłem się z zapytaniem do Sprzedawcy. Okazało się, że przesyłka została odebrana! Nie wiem przez kogo i w jaki sposób; nie otrzymałem żadną dostępną drogą informacji o dostarczeniu przesyłki do punktu, żadnego kodu odbioru itp. Proszę Allegro o wyjaśnienia. Sprzedawcy dziękuję za szybką reakcję.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderator
Moderator

@kszychol Cześć. Czy chodzi o numer zamówienia bc597ee1-3f53-11ec-a2cf-05e19ee3060d? 

Ola
Moderator
oznacz moderatorów
kszychol
#8 Zapaleniec#

Witam, nie dysponuję numerem tego typu. Sprawa dotyczy aukcji nr 11316208278. O dziwo, w historii zakupu przesyłka posiada status "w drodze".

kszychol_0-1637092197793.png

kszychol

oznacz moderatorów
agna82
#7 Wielbiciel#
  • Dlaczego punk Kolportera na ulicy Nickla w Bytomiu nie widnieje na mapie, tydzień temu odbierałam za
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Podobno Allegro ma problemy techniczne.😋

oznacz moderatorów
agna82
#7 Wielbiciel#

Dzięki za info, 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderator
Moderator

@agna82 skonsultowałam to i punkt o którym piszesz został wyłączony z sieci. Przykro mi, ale nie mamy informacji czy i kiedy będzie dostępny ponownie.  

Monika
   Moderator

Drufii
#7 Wielbiciel#

Dlaczego w moim mieście znikły aż 4 punkty Allegro One?

W tej chwili nie ma żadnego punktu Allegro One w mojej okolicy...

Co to za akcja?
Promocja z której nie można skorzystać?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Drufii Tak, Allegro ma spory kłopot z tą metodą dostawy, mimo ogłoszenia promocji. Chcesz mieć szybko zakupiony towar, wybieraj inną metodę. 

oznacz moderatorów
Client:56788806
#8 Zapaleniec#

Mam tak samo, udało mi się raz zamówić przedmiot w promocji i nagle punkt znikł. Miejmy nadzieję, że zdążą problem awarii rozwiązać w półtorej miesiąca.

oznacz moderatorów
michalkl1
#8 Zapaleniec#

Witam. Zauważyłem, że znikłybz ofert darmowe dostawy Kolpolter. Ponoć akcja trwa do końca roku 2021. Proszę o wyjaśnienie. Jeszcze do nie dawna mogłem zamówić nawet coś drobnego za 3 zł z darmową dostawą do punktu Kolpolter. Teraz tej opcji nie widzę. Posiadam również allegro Smart. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający mają duże problemy z tego typu przesyłkami, Allegro pisze o kłopotach przejściowych.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@michalkl1 Tak, zgodnie z regulaminem promocja ma trwać do końca roku, jednak niektórzy tu piszą, że nie mogą przy zakupie zaznaczyć tej metody dostawy. Możesz to szybko wyjaśnić na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=713f3db7-e741-4fba-9404-09ee86a58e6c

oznacz moderatorów
Halfrunt
#12 Orędownik#

Wielu sprzedawców wycofało tę opcją, gdyż mieli problemy z nadaniem takich przesyłek. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderator
Moderator

@michalkl1 ta metoda dostawy jest wciąż dostępna i darmowa. Aby znaleźć oferty, w których będziesz mógł z niej skorzystać użyj proszę filtra "Allegro One Punkt".

la_nika_0-1636972289655.png

Monika
   Moderator