anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro SMART Kurier - nie ma opcji darmowej dostawy

MAMY ROZWIĄZANIE!
mary-bzz
#9 Pomysłodawca#

Zakupiłam 3 przedmioty od jednego Sprzedawcy - każdy z oznaczeniem allegro SMART. Suma zakupów przekracza 100 zł. Wysyłka każdego przedmiotu osobno to 12,99zł/szt. (a więc w sumie nie przekracza 40zł), Sprzedający daje możliwość wysyłki kilku przedmiotów w jednej paczce bez dodatkowej opłaty. 

Mimo to na etapie Dostawa i płatność dostępne opcje wysyłki to tylko odbiór osobisty i "Dostawa i jej koszt ustalane ze sprzedającym". Dlaczego nie ma opcji kuriera, skoro mam pakiet SMART i wszystkie zasady zostały spełnione?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
konto zamknięte
Nie dotyczy

Smart jest przy zakupie na conajmniej 40zł, i to powinno być napisane przy znaczku smart 🙂

oznacz moderatorów
mary-bzz
#9 Pomysłodawca#

Smart Kurier jest przy zakupie co najmniej 100zł i - co wyraźnie napisałam - moje zakupy są za łączną kwotę przekraczającą 100zł. Proszę czytać ze zrozumieniem.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

tak, ale suma zakupów u jednego sprzedawcy czy ogólna suma zakupów, bo jeśli to drugie to nie wejdzie w smart, chodzi o jednego sprzedawcę z tego co wiem 😮

oznacz moderatorów
mary-bzz
#9 Pomysłodawca#

Powtarzam jeszcze raz - proszę czytać ze zrozumieniem - wszystko jest w moim poście opisane. 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

bez nerwów 😄 😄 lol 😀 chciałem pomóc 🙂

oznacz moderatorów
mary-bzz
#9 Pomysłodawca#

Mam już rozwiązanie - dwa z przedmiotów mają opcję Allegro Kurier Smart, a jeden Kurier Smart, więc są to dwie formy dostawy, które nie mogą być łączone. Trzeba zatem uważnie patrzeć na szczegóły dostawy.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

brawo! cały czas o tym mówię, ale nieee.. czytaj ze zrozumieniem.. heh..

oznacz moderatorów
mary-bzz
#9 Pomysłodawca#

Wskaż, w którym momencie "cały czas o tym mówiłeś". 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

tak, ale suma zakupów u jednego sprzedawcy czy ogólna suma zakupów, bo jeśli to drugie to nie wejdzie w smart, chodzi o jednego sprzedawcę z tego co wiem

chodziło mi też o to, że u jednego czy u kilku, gdzie wystarczy jedna nie-smart i trzeba dopłacić 🙂

oznacz moderatorów
mary-bzz
#9 Pomysłodawca#

Ależ ja podkreśliłam już nie raz, że wszystkie produkty są z opcją SMART, więc, sorry, ale nie trafiłeś.

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

mary-bzz: "Zakupiłam 3 przedmioty od jednego Sprzedawcy - każdy z oznaczeniem allegro SMART."

Patryk0701: "u jednego czy u kilku"

mary-bzz: 😓

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

mój błąd 😄 <chowa się pod łóżko> 😯

oznacz moderatorów
midorigami
#7 Wielbiciel#

jak mam być szczera to akurat tutaj smart to jakaś kpina. To nie dość, że masz szukać smart to masz jeszcze szukać znaczka kurier smart i jeszcze do tego upewnić się, że ten sam sprzedawca przy wszystkich swoich przedmiotach dał taka opcje.... Powinien być jeden smart i tyle... 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@midorigami, powinien być smart dla sprzedających też, taki sam jak dla kupujących i dzięki temu sprzedający wysyła paczki bez względu na cenę 🙂

oznacz moderatorów