anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart - kwota 30 zł wygasła

MAMY ROZWIĄZANIE!
metr70
#7 Wielbiciel#

. Miałem jakąś kwotę w wysokości 30 zł i dostałem info, że kwota wygasła? o co chodzi

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
pinsplash
#21 Demiurg#

@metr70 A coś więcej? Na Lokalnie nie ma Smarta

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@metr70 Napisz najpierw dokładnie, o co Tobie chodzi, bez tego nikt Ci nic nie wyjaśni.

 

oznacz moderatorów
metr70
#7 Wielbiciel#

Twój Smart! wygasł,
Twoje oszczędności to 32,68 zł.
Sprawdź jak korzystać dalej

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wykup Smarta i znowu będziesz oszczędzał na przesyłce.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Może to były monety które mają okres do wykorzystania,

oznacz moderatorów
metr70
#7 Wielbiciel#

Twój Smart! wygasł,
Twoje oszczędności to 32,68 zł.
Sprawdź jak korzystać dalej

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@metr70 Teraz wiadomo o co chodzi. Skończył Ci się opłacony Smart. Dzięki temu, że korzystałeś ze Smart zaoszczędziłeś na kosztach przesyłki 32,68 zł. Wydałbyś te pieniądze, gdybyś nie miała Smart. To nie jest żadna kwota, którą miałeś i która Ci przepadła. To tylko informacja, ile zaoszczędziłeś korzystając za Smart.

Oczywiście tyle zaoszczędziłeś pod warunkiem, że Smart miałeś za darmo (była promocja i Smart był za darmo chyba przez 3 miesiące), bo jeśli Smart kupiłeś, to od kwoty zaoszczędzonej, czyli od 32,68 należy odjąć cenę jaką zapłaciłeś za Smarta.

oznacz moderatorów
metr70
#7 Wielbiciel#

Nie prawda . Nic mi się nie skończyło , bo nic nigdy nie wykupiłem . Nie wiem skąd ta kwota się pojawiła i dlatego pytam . 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@metr70 No jak Ci się nie skończyło, skoro czarno na białym stoi, że "Twój Smart! wygasł" (czyli się skończył)😂?
Kwota pojawiła się stąd, że najwidoczniej kupiłeś coś w ofertach, które miały smarta, dzięki czemu nie zapłaciłeś za przesyłki tych przedmiotów 32,68 zł.
Ujawnia się tutaj coraz więcej ludzi, którzy kompletnie nie ogarniają jak ten cały smart działa. Ale i tak kupili😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
metr70
#7 Wielbiciel#

Nic nie miałem darmowego , zawsze płaciłem za przesyłkę chyba , że wartość zakupionych towarów przekraczała kwotę i wysyłka była darmowa . Dziękuję Wam wszystkim za próbę pomocy . Pozdrawiam . Jeśli ktoś ogarnia ten smart i potrafi w dwu zdaniach napisać o co chodzi to bardzo proszę . Moja wiedza jest prosta wykupujesz Smart i masz darmo wysyłkę te towary które "mają" Smarta . Ot co . 

oznacz moderatorów
pyza40
#2 Obserwator#

Jeśli zrobisz zakupy powyżej 40 zł, wtedy działa SMART

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@metr70 Jeśli nie wykupiłeś, to miałeś darmowy - wszyscy mieli jakiś czas temu. Wystarczyło tylko kliknąć aktywację, mogłeś to zrobić świadomie lub przypadkiem.

oznacz moderatorów
metr70
#7 Wielbiciel#

Nic nie miałem darmowego , zawsze płaciłem za przesyłkę chyba , że wartość zakupionych towarów przekraczała kwotę i wysyłka była darmowa . Dziękuję Wam wszystkim za próbę pomocy . Pozdrawiam . Jeśli ktoś ogarnia ten smart i potrafi w dwu zdaniach napisać o co chodzi to bardzo proszę . Moja wiedza jest prosta wykupujesz Smart i masz darmo wysyłkę te towary które "mają" Smarta . Ot co . 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@metr70 Mylisz się i najwyraźniej sam nie ogarniasz prostych spraw. Zgłoś swój problem do Allegro i napisz tu później, co Ci odpowiedziano. https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=bec2390b-f00a-428f-9200-26bb831738fb&subjectId=3fde1518-9...

oznacz moderatorów
metr70
#7 Wielbiciel#

I tak zrobię ...... jak odpiszą to dam znać . Dzięki 

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Autor pytania nie wrócił, więc pozwolę sobie ostatecznie potwierdzić: tak, na tym koncie był aktywny Smart (darmowy, w ramach promocji z okazji pandemii), a @metr70 wielokrotnie korzystał z darmowych przesyłek w ramach Smart (o to właśnie chodziło w zdaniu "zawsze płaciłem za przesyłkę chyba , że wartość zakupionych towarów przekraczała kwotę i wysyłka była darmowa" - tą kwotą było 40 zł).

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@metr70 Skoro nie miałeś darmowego, to widocznie miałeś wykupiony (być może nawet zrobiłeś to podczas zakupów - bo można).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Darmowy skończyłby mu się gdzieś ok. 18. lipca.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Knowhere i tak właśnie było.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów