anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowane zamówienie - brak zwrotu pieniędzy

MAMY ROZWIĄZANIE!
aniabek
#8 Zapaleniec#

Witam, 11 lipca 2021 kupiłam hamak (nr aukcji 10752463475). Po kilkunastu minutach anulowałam zamówienie - mąż w międzyczasie znalazł lepszą ofertę. 

Sprzedający nie wysłał towaru, nie zwrócił pieniędzy, nie odbiera telefonu i nie odpisuje na wiadomości wysłane do niego.

Aukcja anulowana więc nie mogę otworzyć sporu. Co w takiej sytuacji zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

@aniabek W tej sytuacji zgłoś problem do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... Zadziała podobnie jak spór. Sprzedawca otrzyma ponaglenie i szybko pieniądze odda.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@aniabek Dlaczego tak długo czekasz z tym problemem? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aniabek w tym przypadku złóż proszę wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
aniabek
#8 Zapaleniec#

@la_nika byłam na wakacjach... z dwójką dzieci na głowie ciężko znaleźć chwilę na załatwianie takich spraw. Już składam wniosek. Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aniabek jasne, rozumiem. Na złożenie takiego wniosku masz jeszcze czas, więc o nic się nie martw. Gdybyś napotkała jakieś problemy, napisz proszę tutaj, chętnie Ci pomogę 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
aniabek
#8 Zapaleniec#

@la_nika Mimo ostrzeżenia wysłanego sprzedawcy przez Allegro nadal cisza - nie dostałam zwrotu pieniędzy ani żadnej informacji od sprzedającego 😞 poprosiłam Allegro o ponowne rozpatrzenie wniosku o rekompensatę... czekam.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@aniabek, przykro mi, że spotkałaś się z taką sytuacją - mam nadzieję, że się nie powtórzy. 🙂 Widzę również, że przyznaliśmy Ci rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących. Środki otrzymasz w ciągu 2 dni roboczych. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
aniabek
#8 Zapaleniec#

Dostałam zwrot pieniędzy od Allegro. Dziękuję wszystkim za pomoc 🌸

oznacz moderatorów