anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
krojo007
#2 Obserwator#

Witam

Kontaktowałem się z sprzedającym po 3 dniach od zakupu na temat towaru który zakupiłem bo nic się nie zmieniło dostałem informację że nie mają na stanie towaru i nie będą mieć a zamiennika nie chce.  Jest możliwość anulowania zakupu po kilku dniach? W zakładce moje zakupy jest tylko zwrot towaru. Jak mam zwrócić coś co nie zostało nawet wysłane?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Klikasz zwrot i zadziała podobnie, sprzedający zostaje powiadomiony o rezygnacji z zakupu, zwróci ci środki.

oznacz moderatorów
krojo007
#2 Obserwator#

Nie wyskoczy mi żadna zakładka do nadania paczki jak to zwykle bywa?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Niczym się nie przejmuj tak będzie dobrze. nawet jakby po tym wysłał nie musisz odbierać. Allegro udostępnia taką możliwość: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/jak-poinformowac-sprzedajacego-o...

oznacz moderatorów
krojo007
#2 Obserwator#

Faktycznie niby wszystko jak w normalnym zwrocie ale po wszystkim "zwrot zakończony"

Dzieki

oznacz moderatorów
Client:101779678
#7 Wielbiciel#

Anulowałem zakup a sprzedawca zwrócił mi tylko koszty towaru nie zwrócił pieniążków za koszty wysyłki czy to jest zgodne z regulaminem ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101779678 na koncie, z którego piszesz nie widzę żadnego zakupu. Daj proszę znać jakiego konta to dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów