anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zamowienia

matixow
#7 Wielbiciel#

Witam, chce anulować zamówienie które nie jest opłacone. Próbowałam opłacić ale płatność jest nieudana. Nie widzę nigdzie aby można było anulować. Czy nie ma tu innego wyjścia niż takie że sprzedający musi wysłać przedmiot s ja odstąpię od umowy

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na AL nic nie musisz robić ,samo się po 5 dniach wystawi ponownie .Jeśli to zwykłe allegro ,napisz do sprzedawcy przez formularz o swojej rezygnacji by mógł szybciej szukać innego klienta i odzyskać prowizję .

oznacz moderatorów

matixow
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca napisał abym odstąpiła i zwróciła przedmiot. Z tym że on nie został wysłany i opłacony przez mnie. Czyli rozumiem z tego że muszę męczyć sprzedawcę aby anulował zakup?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@matixow Sprzedawca wprowadza Cię w błąd. Nic nie musisz opłacać i odsyłać. Po prostu wyślij mu zwykłym mailem swoją rezygnację z zakupu - to będzie Twoje odstąpienie od umowy. Podaj tam jego dane, swoje dane, nazwę towaru i napisz, że rezygnujesz.

Automatyczne anulowanie przez Allegro po 7 dniach nie jest odstąpieniem od umowy ze sprzedawcą. Umowa pozostaje zawarta.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@matixow Jeśli sprawa dotyczy zamówienia z wczoraj, to nie musisz nic robić, bo nieopłacone zamówienie automatycznie anulujemy po 7 dniach od transakcji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów