anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowany komentarz

MAMY ROZWIĄZANIE!
jromanowicz
#7 Wielbiciel#

Kupiłem na Allegro przedmiot, który okazał się bublem ( Odstraszacz Szpaków Duży 120 cm Latawiec Jastrząb) . Po próbach latawca wystawiłem komentarz negatywny dla produktu poparty zdjęciami. Po kilku dniach komentarz znikł z strony zakupionego produktu i nadal kupujący nie zdają sobie sprawy co kupują. Jak to jest możliwe, że wystawiony komentarz znika wraz z możliwością oceny sprzedającego (oceniałem produkt) ? Jaki sens ma wystawianie komentarzy, jeżeli te negatywne zostają usunięte bez kontaktu z kupującym i bez jego zgody zamiast ostrzegać innych ?!  Dla Allegro widać liczy się tylko sprzedający, bo płaci im kasę, kupujący może ją tracić i nic to ich nie obchodzi. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
Vryko
#18 Luminarz#

Zasady usuwania komentarzy są jasne i podane w regulaminie. Jeśli komentarz zawierał obelgi, pomówienia, oczernianie - owszem, może zniknąć. Co w sumie jest plusem dla kupującego, bo ginie dowód popełnienia przezeń czynu zabronionego. Swoich praw możesz dochhodzić jednak jeszcze u rzecznika konsumenta, albo w sądzie. Choć najprostszym wyjście jest zwykłę reklamowanie towaru niezgodnego z opisem. Reklamowałeś?

 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Może i tam coś złego napisał, szczerze nie znam szczegółów, napisałem że tylko jak obraża to Allegro usuwa, więc dziwna sprawa.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@jromanowicz "Dla Allegro widać liczy się tylko sprzedający"

Widzę, że Ci humor dopisuje 😄

Musiałeś coś nieźle nawywijać skoro Allegro usunęło komentarz. Normalnie, w 99,9% NIE USUWAJĄ.

oznacz moderatorów
musashi2007
#12 Orędownik#

"Dla Allegro widać liczy się tylko sprzedający"

Jak dla mnie to cytat miesiąca 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@musashi2007 A czyj to cytat?

oznacz moderatorów
musashi2007
#12 Orędownik#

@LEW433  cytat z wypowiedzi @jromanowicz na samej górze

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

😂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Usuwają tylko ja żeś obraził.

oznacz moderatorów
artur8225-a1
#12 Orędownik#

Kolega wystawił komentarz poparty zdjęciami Zdaję się że koledze wyżej chodziło o ocenę produktu a nie komentarz jaki wystawia się sprzedawcy 

Słyszałem o tym dawno , ale nie mam pojęcia czemu allegro ingeruję w oceny produktów 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@jromanowicz Czy wystawiłeś też komentarz sprzedawcy i ta ocena została usunięta, czy nie masz w ogóle możliwości wystawić oceny sprzedawcy? Jeśli została usunięta, powinieneś otrzymać powiadomienie e-mail z podanym powodem. O powód usunięcia oceny przedmiotu możesz zapytać tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201

oznacz moderatorów
jromanowicz
#7 Wielbiciel#

Już chyba wiem. Zmieniony pewnie jest numer aukcji z tym towarem. Gdy kliknę w odnośnik aukcji na stronie "Kupione" jestem skierowany do aukcji, gdzie nie ma mojego komentarza. Nad tą aukcją jest odnośnik  "przejdź do aktualnej oferty" i gdy w nią wejdę, mój komentarz jest. Dziwne jak to się stało, ale to udało mi się to odkryć. Nie mam zwyczaju nikomu ubliżać ani w komentarzach, ani na co dzień.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Świetnie, sam sobie rozwiązałeś 🤣

oznacz moderatorów