anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja nie działa

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Odinstalowałam aplikacje i po zainstalowaniu nadal jest ten sam błąd. Nie mogę odczytać wiadomości od sprzedających. Allegro na aplikacji Chrome w telefonie dział normalnie. Sprawdziłam to po odinstalowaniu aplikacji Allegro. Zgłaszałam już ten problem,była poprawa na kilka chwil i wróciło do stanu poprzedniego. Kręci mi się kółko na wiadomościach i jest pusta strona. Lokalnie pokazuje się ekran telewizora i komunikat że coś poszło nie tak.  Zrzutu ekranu nie mogę tutaj wstawić. Próbowałam wielokrotnie. Nie posiadam komputera. Obsługa wyłącznie na telefonie Motorola Moto g100.  Telefon raczej dział dobrze bo używam go od Marca 2022. I nie było kiedyś tego problemu. Był tylko problem z Allegro gadanie. Ciężko mi było się tu zalogować i chyba nadal tak jest.  Wyrzuca mnie ze stron Allegro gadanie. Muszę klikać zaloguj po kilka razy. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   Myślałam że to błąd telefonu lub internetu ale chyba nie w tym problem. Nie mogę korzystać z Allegro na Chrome mając aplikacji na telefonie. Po prostu z Chrome przerzuca mnie na aplikację automatycznie. Jak mam odczytać i odpowiedzieć sprzedawcy w razie zapytania lub braku przesyłki !?!?  Tylko proszę nie mówić mi że szwedzki internet blokuj Allegro bo kupuję przez aplikację często. Jestem w Szwecji od chwili kiedy założyłam konto na Allegro ,ponad 13 lat. Nigdy nie było takiego problemu. Niech Allegro cis z tym zrobi. Dział techniczny pozdrawiam .

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rudzielec10824 Jaki system posiada Twój telefon? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Android 12 . Pobrany niedawno. Nie cofnę tego.  Na android 11 było Ok. 

oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

moto g¹⁰⁰ (XT2125-4)

oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Na chwilę obecną,  wiadomości wróciły na aplikacji ciekawe na jak długo?   Nie wiem o co chodzi ale może uzyskamy odpowiedź od Allegro. Chętnie by przeczytała wyjaśnienie dlaczego tak się dzieje. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Android 8 min!

oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

moto g¹⁰⁰ (XT2125-4) 

Android 12. 

oznacz moderatorów

tomeczeklama
#7 Wielbiciel#

Witam.

Mam notoryczny problem z wejściem do skrzynki z wiadomościami. Mogę tylko zobaczyć je na mailu natomiast w aplikacji ciągle myśli, muli i nic wejść nie mogę. Odinstalowałem i zainstalowałem przeglądarkę że 4 razy i tylko zaraz po instalacji problem znika do drugiego wejścia w skrzynkę 😂. Proszę o pomoc bo Aczynam mieć dość tej aplikacji.. pisałem do allegro i cisza.. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo nie znają rozwiązania ale z pewnością jest coś z "śmieciami".

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tomeczeklama Z jakiej dokładnie wersji aplikacji korzystasz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

tomeczeklama
#7 Wielbiciel#

Wersja 4.74.0.0 z 29.07.2022

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tomeczeklama obecna wersja to 7.47.0, natomiast ostatnia aktualizacja była 8 sierpnia 2022. Spróbuj proszę zaktualizować aplikację, mam nadzieję, że to pomoże rozwiąząć problem z wiadomościami. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

tomeczeklama
#7 Wielbiciel#

Sorki 7.47 mam ale nie z 8.08 tylko pisze na sklep play 29.07 bo patrzyłem teraz na sklep play

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tomeczeklama @rudzielec10824 @michalflondra połączyłam te dwa wątki, bo problem również dotyczy aplikacji i wiadomości. Zgłoszę to do działu technicznego, ale aby to zrobić potrzebuję zrzut lub nagranie ekranu, na którym ten błąd się pojawia. 
Możecie je przesłać na spolecznosc@allegro.pl 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

michalflondra
#8 Zapaleniec#

Poszło na maila 

oznacz moderatorów

michalflondra
#8 Zapaleniec#

czy wiadomo kiedy usterka zostanie usunięta?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@michalflondra Orzymaliśmy maila od Ciebie, więc dziękuję i dowiem się jaki jest w tej chwili status prac. Gdy tylko dostanę więcej info w tej sprawie, wrócę tutaj ze szczegółami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@michalflondra Błąd jest już naprawiony, a aplikacja wkrótce sama się zaktualizuje (domyślne ustawienie). Jeśli jednak masz wyłączone automatyczne aktualizacje, to przejdź proszę sklepu i zaktualizuj swoją aplikację i problemy ze skrzynką nie będą występować. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

michalflondra
#8 Zapaleniec#

dziekuję za informację

oznacz moderatorów

michalflondra
#8 Zapaleniec#

Od kilku dni nie mogę wyświetlić wiadomości.

oznacz moderatorów