anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja nie działa

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Odinstalowałam aplikacje i po zainstalowaniu nadal jest ten sam błąd. Nie mogę odczytać wiadomości od sprzedających. Allegro na aplikacji Chrome w telefonie dział normalnie. Sprawdziłam to po odinstalowaniu aplikacji Allegro. Zgłaszałam już ten problem,była poprawa na kilka chwil i wróciło do stanu poprzedniego. Kręci mi się kółko na wiadomościach i jest pusta strona. Lokalnie pokazuje się ekran telewizora i komunikat że coś poszło nie tak.  Zrzutu ekranu nie mogę tutaj wstawić. Próbowałam wielokrotnie. Nie posiadam komputera. Obsługa wyłącznie na telefonie Motorola Moto g100.  Telefon raczej dział dobrze bo używam go od Marca 2022. I nie było kiedyś tego problemu. Był tylko problem z Allegro gadanie. Ciężko mi było się tu zalogować i chyba nadal tak jest.  Wyrzuca mnie ze stron Allegro gadanie. Muszę klikać zaloguj po kilka razy. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   Myślałam że to błąd telefonu lub internetu ale chyba nie w tym problem. Nie mogę korzystać z Allegro na Chrome mając aplikacji na telefonie. Po prostu z Chrome przerzuca mnie na aplikację automatycznie. Jak mam odczytać i odpowiedzieć sprzedawcy w razie zapytania lub braku przesyłki !?!?  Tylko proszę nie mówić mi że szwedzki internet blokuj Allegro bo kupuję przez aplikację często. Jestem w Szwecji od chwili kiedy założyłam konto na Allegro ,ponad 13 lat. Nigdy nie było takiego problemu. Niech Allegro cis z tym zrobi. Dział techniczny pozdrawiam .

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

LEW433
#21 Demiurg#

Ciągle ktoś tu pisze o jakim problemie z aplikacją, więc trudno cokolwiek doradzić.

oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Na dziś działaja u mnie wiadomości w wersji aplikacji 7.48.1 .  Czyli przez kilka dni od mojego wpisu.  Ciekawe kiedy problem się powtórzy. Ostatnio wymieniam telefony co roku. Więc wszystko jest powyżej Android 11 na dziś.  Dyskusja zawsze pomaga . Jeden powie to drugi tamto i się sklei do kupy.

oznacz moderatorów

irek381
#7 Wielbiciel#

Jest aplikacja . Uruchamia się dobrze. Tylko do jasnej cholery nie mogę zobaczyć wystawionych przedmiotów?

Jest tylko komunikat."COŚ POSZŁO NIE TAK". Tak jest w podglądzie moich monet i innych zakładek. Już usunąłem pliki Cashe oraz dane aplikacji. Na nowo zainstalowałem aplikację **piiip** i lipa. Dalej ten sam komunikat. Kończę z tym serwisem. Towar już wycofałem. Idę na  [edycja] Dziadostwo

oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Najnowsza wersja android i aplikacji oraz automatyczne aktualizacje. Czuje że starsze modele przestają działać w aplikacjach.  Choć u mnie wszystko jest a zacina aplikację na wiadomościach Allegro i Lokalne . Też potrafiło pokazać upss coś poszło nie tak. Na dziś działa, pytanie jak długo.

oznacz moderatorów