anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędne imię i nazwisko na allegro

Vladalalisa
#7 Wielbiciel#

Allegro nie wymagało ode mnie w chwili zakładania konta podania danych takich jak imię czy nazwisko. Jako odbiorca pierwszego zakupu z mojego konta podany został kto inny. Od kolejnego zalogowania jestem witana jego imieniem i to jego imię oraz nazwisko figuruje jako moje własne.  Po próbie zmiany danych wcale nic zmianie nie uległo. Zostałam z taką oto informacją "Dane niepotwierdzone. Sprawdzamy czy wszystko się zgadza." Da się coś z tym zrobić czy pozostaje tylko założenie nowego konta??

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

br.
#21 Demiurg#

Nie da się nic zrobić.

Można poprawić drobne pomyłki literowe, urzędowe zmiany np: ślub,  ale fałszywego nazwiska nie da się zalegalizować.  To znaczy da się, ale  będzie to konto tej osoby której nazwisko zostało zgłoszone, nigdy twoje.. Załóż nowe  swoje konto zgodne z danymi osobowymi.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ale  Allegro też nie gwarantowało ci ze jak sobie założysz konto na inną osobę to kiedyś będziesz mógł je przepisać na siebie .Teraz jak chcesz mieć na siebie załóż drugie konto i kupuj i sprzedawaj z niego.

oznacz moderatorów

Vladalalisa
#7 Wielbiciel#

Ale ja nie zakładałam go na inną osobę. Nie miałam świadomości, że odbiorca pierwszej przesyłki zostanie przypisany jako właściciel konta. Czy gdybym wcześniej uzupełniła dane takie jak imię i nazwisko nie było by teraz problemu? (Allegro nie wymaga tego przy rejestracji)

oznacz moderatorów