anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędne przypisanie kategorii do produktu, jak zgłosić?

MariuszFojcik
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Chcę zwrócić uwagę na nieprawidłowe, podejrzewam, że celowo, kategoryzowanie produktów. Dokładnie chodzi mi o podkategorie.

Przykładowo: podkategoria: Sport i Turystyka > Turystyka > Obuwie > Wysokogórskie (cena: od najniższej)

Mianowicie znaleźć tam można obuwie ze wszystkich niemal kategorii, od śniegowców, poprzez trzewiki, pseudo wojskowe buty, po środki do konserwacji,  brakuje tylko sandałów, papierosów i przetworów spożywczych!

Ja nie wiem, czy ci sprzedawcy robią to celowo, myśląc naiwnie (główna cecha tego narodu), że jeśli ktoś jest zainteresowany butami do turystyki wysokogórskiej, kupi trzewiki, w których będzie chodził po zakupy do sklepu.

Myślę, że włodarze tego portalu, powinni coś z tym zrobić, na początek zacząć od informowania delikwentów, a skończywszy na banach!

Bo to jest jakiś absurd, i dotyczy nie tylko butów, dotyczy wszystkich artykułów na tym portalu. Po co jest filtrowanie podkategoriami, jeśli nie działa prawidłowo?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MariuszFojcik Cześć! Jeśli jakaś oferta wzbudza Twoje wątpliwości, zgłoś ją proszę do nas na Gadane lub przez formularz, który znajdziesz na dole oferty: “Zgłoś naruszenie zasad”

ko_alka_0-1632481418552.png

Przedmioty z nieprawidłowym powiązaniem kategorii zostały już usunięte. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów