anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bombardowanie wiadomościami od allegro na miala

marlena250288
#8 Zapaleniec#

Słuchajcie od jakiegoś czasu dostaje na maila milion wiadomości od allegro pt "wiadomość do sprzedającego nie została dostarczona".. nic do nikogo nie pisze ani nikt używający mojego konta.. zmieniałam już hasło ale nie pomaga... Wiadomości jest mnóstwo o jakis losowych chorych godzinach.. miał ktoś tak?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

lottoys
#11 Animator#

Niemożliwe - żadna blondynka nie umie liczyć do miliona 

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

????

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@marlena250288 możliwe , że ktoś ma nieuprawniony dostęp do twojego konta. Przeskanuje urządzenia programem antywirusowym. Wyloguj wszystkie urządzenia z allegro (Logowanie i hasło) i zmień hasło + włącz logowanie dwuetapowe. Tak samo powinnaś postąpić z kontem e-mail (jeżeli masz taką możliwość)

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@marlena250288 Ja tak miałem. A po jakimś czasie okazało się, że "coś" wysłało z mojego konta na CW ponad setkę maili reklamowych z nieznanej mi firmy > Allegro twierdzi, że u nich wszystko ok, ale ja uważam, że to jakiś błąd w CW lub wirus, którego nie potrafią znaleźć > skanowałem komputer, pisałem do dostawcy poczty. Musiałem się potem tłumaczyc przed Allegro, że to nie ja "rozesłałem spam". Wykasowałem ze swojego konta adresy e-mail dodatkowe > na razie cisza. Ale takich wpisów na AG jest coraz więcej.

oznacz moderatorów