anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bon 10zł zniknął po aktywacji. Nie mozna go użyć

MAMY ROZWIĄZANIE!
hansin1
#9 Pomysłodawca#

Po dzisiejszej aktywacji bonu odjęło mi 10 monet. Tymczasem bonu brak. Jest za to potwierdzenie wymiany 10 monet na bon w aktywności. Jak odzyskać należny bon? Zależy mi na czasie (pilny zakup) niestety allegro nie odpisuje na pytania w formularzu ani przez whatsapp dlatego pisze na tym nieszczęsnym forum.

Gdzie zniknął czat z allegro i kontakt telefoniczny?zrzut ekranu1.jpg

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@hansin1 Sprawdź proszę czy kupon nie pojawił się do wykorzystania w formularzu płatności.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
hansin1
#9 Pomysłodawca#

Niestety nie

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@hansin1 A w tej zakładce jest widoczny?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
hansin1
#9 Pomysłodawca#

Dziś bon jest już wyświetlany prawidłowo. Mogę normalnie z niego skorzystać podczas zakupów. Wczoraj nie pojawiał się w zakładce ani po kliknięciu kup teraz na dole strony. Macie jakiś problem po stronie systemu.

Szkoda tylko, że dziś bonu nie potrzebuję bo zrobiłem zakupy wczoraj na innym portalu.

Aby uzyskać rozwiązanie prostego problemu lub choćby najprostszą informację trzeba pisać posty na forum i czekać godzinami na odpowiedź. Wciąż nie otrzymałem odpowiedzi w formularzu kontaktowym, ani whatsapp...nie wspominając o chacie i telefonie, których już nie ma w zakładce kontakt.

Mam dla was świetną propozycję usprawnienia systemu:

Najlepiej jeżeli użytkownicy będą wysyłać listy w butelce, a wy raz do roku losowo wyłowicie kilka i odpiszecie z zachowaniem 2 tygodniowego terminu, że zapomnieli załączyć zrzut ekranu...(można przenieść ten post do działu usprawnień).

Wszystkiego dobrego

 

 

oznacz moderatorów