anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak gotówki

cosiestao
#7 Wielbiciel#

U mnie dokładnie ta sama sytuacja. Sprzedawca twierdzi że dokonał zwrotu,A ja nadal nie mam pieniędzy, Ani na swoim koncie bankowym ani na koncie allegro. Potwierdzenia zwrotu srodkow tez nie otrzymalam.Chciałabym zgłosić to odpowiedniego działu na allegro- jak to uczynić? Podpowiedzcie  proszę. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@cosiestao Otwórz Dyskusję https://allegro.pl/dyskusje/nowa w niej zgłoś brak zwrotu wpłaty - sprzedawca ma 24 godziny w dni robocze na wyjaśnienia, po tym czasie możesz tam poprosić o pomoc Allegro. Szybko odda 🙂

oznacz moderatorów

cosiestao
#7 Wielbiciel#

15 listopada 

No to jeszcze poczekam,dzięki 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie czekaj, otwórz Dyskusję. Sprzedawca napisał Ci, że oddał, a jeśli nie było maila od Allegro z informacją o zwrocie wpłaty, to nie oddał i będzie nadal Cię zwodził.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@cosiestao Jeżeli sprzedawca twierdził że oddał, a nie, to otwieraj dyskusję a nie czekaj, zwróci od razu:https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Z rozrywki powtórka, słuchają jej dzieci, słuchają podwórka 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@xyz96 Oczywiście kochanieńka, zapraszam do piaskownicy, oderwiesz się od tego "nierealnego" świata.😍

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@cosiestao sprzedawca ma do 14 dni na zwrot pieniędzy od anulowania - odstąpienia od umowy więc z dyskusją się powstrzymaj chyba że minęło 14 dni 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie, ma oddać niezwłocznie, 14 dni to ostateczność.

1.
Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy.
 
art. 32 ustawy konsumenckiej.
oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#
  • Niezwlocznie ale nie pozniej niz w terminie 14 dni...czyli ma 2 tyg na zwrot i przed uplywem tego czasu nic nie mozna zrobic😉
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 "Niezwłocznie" to pojęcie względne. Dla sprzedawcy może oznaczać 13 dni i co mu zrobisz?

Ula

Ula
oznacz moderatorów