anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak informacji o przewoźniku

un_zwany
#8 Zapaleniec#

Witam.

Zauważyłem, że podczas wyboru opcji dostawy nie mam możliwości podejrzenia dostawcy. Mogę wybrać tylko punkt odbioru. Jest to o tyle drażliwe, że mamy okres przedświąteczny i jak wiemy z doświadczenia lat ubiegłych na Poczcie Polskiej NIE MOŻNA POLEGAĆ w tym okresie. Sprzedający zaś wybrał tego dostawcę do doręczenia mojej paczki. Gdybym wiedział kto jest dostawcą, wybrałbym kuriera, albo innego sprzedawcę. Na pewno nie Pocztę Polską - po moim przysłowiowym trupie.

Czy Allegro nie może wyświetlać dostawcę tam gdzie jest opcja dostawy? To się prosi samo o siebie. Dostawa bez dostawcy to jak olej bez tłuszczu.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@un_zwany Ale po co Ci to? Masz przecież na aukcji w zakładce Dostawa podane terminy dostawy dla wszystkich udostępnionych przewoźników. Patrzysz i widzisz czas dostawy. Jeśli zostanie przekroczony, zgodnie z przepisami odpowiada za to względem Ciebie sprzedawca, a nie przewoźnik. 

oznacz moderatorów

un_zwany
#8 Zapaleniec#

Nie zgodzę się z Twoją odpowiedzią. W ostatnich latach padłem właśnie ofiarą takiego trendu, że dostawa miała być do 15 grudnia, a otrzymałem produkt 13 stycznia. Innym razem, nie zauważyłem że kurier był pocztexu i też miało dojść dwa dni przed świętami a otrzymałem w połowie stycznia. I co z tego, że przysługuje mi prawo do tego i tamtego? Co z tego że sprzedawca odpowiada? Co mi po komentarzu i serii awanturniczych maili? Kupując prezent na święta zostałem bez prezentów. Spróbuj wytłumaczyć to swoim dzieciom jeśli je masz. Tak, dzieci się ucieszą, że Mikołaj nie istnieje a rodzice to barany.
Tak jak wskazałem wcześniej - gdybym miał taką informację, wybrałbym inną formę dostawy lub innego sprzedawcę. Pozwólcie mi uczyć się na własnych błędach. Nie zamierzam ślepo wierzyć że w tym roku święta będą udane, bo "przewidywany" termin dostawy wypada przed świętami. Już paczka z 1 grudnia przekroczyła o dwa dni termin dostawy i nadal jej nie mam (bo przewoźnikiem jest PP).
PS: Pytanie "po co Ci to" jest nie na miejscu, bo nie Tobie @xyz96 oceniać zasadność moich potrzeb. Po prostu mam taką potrzebę i myślę, że wiele osób nacięło się z tego samego powodu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@un_zwany Jeśli nie mi to oceniać, zadawaj pytania tam, gdzie Twoim zdaniem może to oceniać ktoś poza Tobą. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

un_zwany brawo !!!!! 👍👍👍

👍😁

oznacz moderatorów

un_zwany
#8 Zapaleniec#

Pytania się zadaje żeby otrzymać odpowiedź a nie krytykę bo komuś nie pasują powody.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@un_zwany jeżeli chodzi o dostawy Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch to jest to metoda, którą udostępniamy wspólnie z Pocztą Polską, więc przewoźnikiem w tym przypadku będzie Poczta Polska. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

un_zwany
#8 Zapaleniec#

@la_nika Bardzo dziękuję za odpowiedź, to ułatwi mi wybór w przyszłości.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów