anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak kontaktu z kupującym przez allegro lokalnie - nie mogę założyć sprawy w Centrum Sporów

sanfrancisco1
#7 Wielbiciel#

Witam. 

Niestety w mojej historii brakuje transkacji którą dokonałem a potwierdzenie przelewu przyszło na meila.

Nie jestem w stanie założyć "dyskusji" poprzez allegro  z racji braku w historii transakcji - jak mogę sobie z tym poradzić, z kim mogę się skontaktować bezprośrednio żeby uruchomić CENTRUM SPORÓW.

 

Z góry dzięki za pomocne rady.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pinsplash
#21 Demiurg#

@sanfrancisco1Ja w ogóle nie wiem czy ten wynalazek ( ALL Lokalnie) ma taką funkcję.. @msniezek @_HolaOla_ ??

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Schroeder
#8 Zapaleniec#

Jest taka opcja w Zakupach pod każdą zakończoną aukcją (w tym przypadku założyciel wątku nie może z tego skorzystać, bo nie ma tej zakończonej aukcji na tej liście). Klika się w Problem z zamówieniem. Jednakże jest jakiś błąd, bo wyskakuje po kliknięciu czysta strona.

oznacz moderatorów

Schroeder
#8 Zapaleniec#

sorki, doczytałem, że to jest sprzedający, nie kupujący : )

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sanfrancisco1 dyskusję możesz założyć na dwa sposoby: 

1. po zalogowaniu na swoim koncie, w zakładce Moje zakupy

2. bezpośrednio przez formularz kontaktowy dostępny tutaj

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Schroeder
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_  Kupujący nie ma tej aukcji w zakupach, więc z pierwszej opcji nie skorzysta. A ponadto jest błąd - po kliknięciu w "Problem z zamówieniem" wyskakuje czysta strona allegro.

oznacz moderatorów

Schroeder
#8 Zapaleniec#

Sorki, teraz doczytałem, ze to jest sprzedający nie kupujący 🙂 Ale błąd, o którym wspomniałem istnieje 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Nie odnotowaliśmy takiego problemu, więc abyśmy mogli to sprawdzić, poproszę o zrzuty ekranu. Przekażę wówczas Twoje zgłoszenie zespołowi technicznemu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Schroeder
#8 Zapaleniec#

A czy oprócz potwierdzenia zapłaty przelewem otrzymałeś inne potwierdzenia na maila? (Rozpocząłeś zakup przedmiotu, Sprzedający otrzymał Twoją wpłatę).

oznacz moderatorów

Schroeder
#8 Zapaleniec#

Teraz doczytałem, że jesteś sprzedającym 🙂 Więc czy nie doszedł do Ciebie maila, że kupujący rozpoczął zakupy?  A czy czasem ogłoszenie nie widnieje nadal jako aktywne?

oznacz moderatorów