anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji "szukaj w opisach" po zalogowaniu

tomanero
#8 Zapaleniec#

Witam. Jak w tytule. Dlaczego na moim koncie po zalogowaniu znika ta opcja. Gdy się wyloguję jest ok. Znalazłem, że to jakiś element testów. W takim razie ten test dla mnie może być głęboko w du... Wyłączcie mi ten badziew i testujcie sobie u kogoś innego. Czyszczenie przeglądarki nie pomogło.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tomanero Cześć. 🙂 Zweryfikuję tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

tomanero
#8 Zapaleniec#

Witam. Czy już łaskawie zweryfikowaliście co się dzieje w koncie, że brak tej funkcji

oznacz moderatorów

tomanero
#8 Zapaleniec#

Pytam się ponownie? Czy już łaskawie zweryfikowaliście co się dzieje w koncie, że brak tej funkcji

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tomanero Przepraszam, że czekasz na odpowiedź. Twoje konto uczestniczy w teście, w którym opcja "Szukaj też w opisach ofert" jest wyłączona. Starałam się o wykluczenie Twojego konta z testu, ale niestety nie ma takiej możliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

tomanero
#8 Zapaleniec#

To proszę przekazać to do odpowiedniego działu albo podać mi kontakt. Nigdzie nie wyraziłem takiej chęci ani zgody na udział w takim teście.

oznacz moderatorów

ukaniow
#7 Wielbiciel#

Proszę o wyłączenie również mojego konta z takiego testu

oznacz moderatorów

olewales
#7 Wielbiciel#

Ponieważ najwyraźniej również jestem w grupie testowej proszę o przekazanie do zespołu mojej negatywnej opinii na temat tego eksperymentu. Jestem dość technicznym użytkownikiem więc sobie poradzę (&description=1) ale wymuszenie na mnie próby używania wyszukiwarki w takiej formie nie przyniosło nic poza frustracją i stratą czasu. Nie, nie znalazłem tego, czego szukałem. Nie, brak checkboxa pod polem wyszukiwania nie sprawił, że moje życie stało się prostsze. I w końcu: nie, lista parametrów nie zawiera wszystkich informacji których mogę potrzebować dla wszystkich produktów więc pozwólcie mi obejść ten z natury wadliwy system i korzystać z serwisu efektywnie. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

szymon_ol
#1 Nowicjusz#

Ja również zdecydowanie negatywnie oceniam tę zmianę!!!

oznacz moderatorów