anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu kosztów za towar na koncie

Efendi441
#8 Zapaleniec#

witam nie otrzymałem zwrotu kosztów za częściowy zwrot towaru

43zł.

Sprzedający twierdzi że zwrot dokonał przez allegro 06.06.2021

### Zwrot środków dla Efendi441
ZWRÓCONE
NR ZWROTU
0bbbd6cf-c6e2-11eb-81eb-9361bba3cc77
DATA ZWROTU
zlecono 06 czerwca 2021, 18:13
POWÓD ZWROTU
zwrot

Wysłane z aplikacji Poczta dla Windows 10

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#

@Efendi441 Był mail od Allegro z informacją o zwrocie wpłaty? Jeśli był, pieniądze zostały zwrócone, ale trwa to około 3 dni robocze, więc dziś środki powinny się pojawić. Sprawdź dokładnie wszystkie swoje rachunki bankowe. Jeżeli wpłata nie wróci, napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

Efendi441
#8 Zapaleniec#

nie dostałem żadnego maila

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Efendi441 W takim razie sprzedawca nie oddał pieniędzy. Otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa w niej upomnij się o zwrot wpłaty i następnego dnia poproś tam o pomoc pracownika Allegro, który to wyjaśni ze sprzedawcą.

oznacz moderatorów

auto_sfera2000
#10 Popularyzator#

@xyz96 

"@Efendi441 W takim razie sprzedawca nie oddał pieniędzy."

 

Oczywiście ty gamoniu wiesz lepiej niż moderator?

 

"Moderator

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@auto_sfera2000 Jak chcesz uprawiać chamówę, to zmień forum. Kulturka sprzedafcy z Allegro. Jacy sprzedawcy, taki obraz forum.

oznacz moderatorów

donaj_byd
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca podał Ci nr zwrotu: 0bbbd6cf-c6e2-11eb-81eb-9361bba3cc77

Możesz napisac do sprzedawcy, że nie otrzymałeś pieniędzy, ale proponuje także napisać do Allegro na czacie i zapytać się co ze zwrotem o nr.....

CZAT ALLEGRO

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Efendi441 Sprzedający poprawnie zlecił zwrot dla Ciebie w naszym systemie, więc sprawdź proszę dokładnie jeszcze raz swój rachunek. Jeśli pieniądze do Ciebie nie trafiły, napisz proszę do nas wiadomość bezpośrednio przez ten formularz. Nasz pracownik prześle Ci potwierdzenie transakcji, które będziesz mógł wykorzystać, aby wyjaśnić sytuację w banku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Efendi441
#8 Zapaleniec#

Pieniądze dotarły dzięki i zamykam temat. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Efendi441 Czy ja dobrze rozumiem, że kupiłeś słoik miodu, częściowo go spałaszowałeś, a resztę postanowiłeś zwrócić?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Efendi441
#8 Zapaleniec#

nic nie pisałem na temat pałaszowania masz problem ze zrozumieniem tekstu. Jeśli nie znasz sprawy to nie zmyślaj i nie siej plotek

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Efendi441 Gdzie w moim poście widzisz jakieś sianie plotek czy zmyślanie, skoro zadałem pytanie, a nie stwierdziłem że coś faktycznie miało miejsce? Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Efendi441
#8 Zapaleniec#

Skąd pomysł na takie pytanie ? Może masz praktykę w robieniu takich rzeczy. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że zadając takie pytanie obrażasz innych sugerując że są oszustami. Tylko tobie wydaje się to zabawne

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Efendi441 "Skąd pomysł na takie pytanie ?" - stąd, że takie przypadki już na tym forum się zdarzały.

"Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że zadając takie pytanie obrażasz innych sugerując że są oszustami."
Jak to jest samemu zrobić coś, co zarzuca się innym, pisząc chwilę wcześniej "Może masz praktykę w robieniu takich rzeczy."?😏

PS A miód kupuję u siebie, z miejscowych pasiek.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów