anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu za kawe Lavaza - podrobiona

sopla2
#1 Nowicjusz#
Ponizej korespondencja - ze sprzedającym a kupującym + allegro 
Mineło 180 dni - sprzedawca wielokrotnie mnie zwodził że zwróci za kawe do dzisiaj nie otrzymałem zwrotu 263 zł 
 
 
 
Proszę o zwrot pieniędzy za zakup kawy Lavaza 6 kg -
Jakość kawy nie była zgodna z opisem 
 
korespondencja poniżej 
 
Powód otwarcia dyskusji: niezgodny z opisem
jakość kawy odbiega od orginału - po lewej stronie świeża kawa kupiona w innym sklepie - po prawej stronie panska kawa spalona i małe ziarenka
 
 
 
WRÓĆ DO DYSKUSJI
 
ChrupiasyOutlet 9 stycznia 2022 12:33
witam kawa jest drugiego gatunku, dlatego jest dużo tańsza niż w innym sklepie, proszę o dane do przelewu, to zwrócę pieniądze
 
 10 stycznia 2022 09:19
Zawiesiliśmy konto sprzedającego i nie odblokujemy go, dopóki problem nie zostanie wyjaśniony. Proszę o pilne rozwiązanie sprawy, mam nadzieję, że zostanie ona pomyślnie zakończona.
Jeśli tak się nie stanie, po 14 dniach od zakupu, możemy zwrócić kupującemu pieniądze z Programu Ochrony Kupujących. Informacje na temat Programu dostępne są w artykule naszej Pomocy.
W przypadku dodatkowych pytań, włączymy się do dyskusji. Proszę je tutaj zadać i skorzystać z przycisku “poproś o pomoc Allegro”.
 
 22 stycznia 2022 20:54
Dyskusja trwa już 14 dni.
sopla2, czy udało Ci się porozumieć ze sprzedającym?
 
Jeśli problem został rozwiązany, zakończ dyskusję. W przeciwnym razie możesz poprosić nas o pomoc, albo oznaczyć dyskusję jako nierozwiązaną i wystąpić o zwrot pieniędzy z Programu Ochrony Kupujących.
7 lutego 2022 20:50
Minęło już 30 dni od rozpoczęcia Dyskusji, a kupujący nie określił, czy udało mu się rozwiązać problem. W związku z tym uznaliśmy sprawę za rozwiązaną i zakończyliśmy ją.
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Bo takie zasady są w dyskusji, po 14dniach możesz zamknąć jako nierozwiązaną, że nic się działo to po 30 dniach Allegro zamyka automatycznie. Napisz tu z pewnością pomogą: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

sopla2
#1 Nowicjusz#

Dzieki wysłałem 

oznacz moderatorów