anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć negatywny komentarz?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ewusia301
#7 Wielbiciel#

sprzedający poprosił o usunięcie negatywnego komentarza ,wysłał prośbę ,ale gdzieś mi zaginęła na poczcie ,i czas minął ... dalej chce usunąć ten komentarz ,tylko nie mogę ani ja ani sprzedający już  nic zrobić ,proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ewusia301 Poproś o usunięcie tej oceny tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0... Po usunięciu będziesz mogła ponownie wystawić zupełnie inny komentarz. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ewusia301 dziekuję za kontakt z nami. Tak jak napisaliśmy w sprawie nr 20797692 komentarz został usunięty i możesz ocenić transakcję ponownie. 
Na przyszłość i dla innych osób, które mogą tu trafić z podobnym problemem. Opcja usunięcia oceny powinna być widoczna również w zakładce Moje zakupy w szczegółach danego zakupu. Chyba, że minęło już 14 dni od wysłania prośby 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
ewusia301
#7 Wielbiciel#

dzękuje bardzo za pomoc,to moje pierwsze takie potknięcie ,po prostu sie gdzieś ten mail mi zapodział między inną pocztą ,i  minął czas 14dni  ,a dyskusja  dobiegła do pozytywnego końca

jeszcze raz dziękuje ,ewusia301

oznacz moderatorów