anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę wiedzieć czy moje zamówienia doszły do Allegro bo nie mam żadnych powiadomień na ten temat

Client:102826910
#7 Wielbiciel#

Zamówiłam dwa tygodnie temu rolkę tapety samoprzylepnej cegiełka z bluszczem jedną naklejkę na ścianę metrową do tej pory nie mam żadnego śladu i żadnej odpowiedzi co dwa tygodnie moja cierpliwość się kończy proszę mnie powiadomić czy zamówienie jest przyjęte czy nie

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Otwórz dyskusję ze sprzedawcą aby wyjaśnił ci co się dzieje z przesyłką ,w ciągu 24 h powinien odpowiedzieć.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:102826910 Twoje zamówienie nie dochodzi do Allegro, tylko do sprzedawcy, więc do sprzedawcy musisz pisać i go pytać. Jego dane kontaktowe masz w powiadomieniu mailowym otrzymanym po zakupie. Jeśli nie możesz się skontaktować, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i w niej pytaj - sprzedawca ma obowiązek udzielić wyjaśnień.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102826910 Bardzo mi przykro, ale nie mogę niczego potwierdzić, ponieważ na koncie z którego tutaj piszesz, nie ma takiego zamówienia ani na Allegro, ani na Allegro Lokalnie. Jeśli dokonałaś zakupów z innego konta, poproszę o więcej szczegołów, a jeśli dokonałaś ich poza Allegro, pozostaje bezpośredni kontakt z osobą, u której je zamówiłaś. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów