anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chce zrezygnować z przesylki ktora juz do mnie jedzie kurierem dpd

MAMY ROZWIĄZANIE!
monteczka94
#7 Wielbiciel#

Przesyłka została już wysłana kurierem dpd . Chcę z niej zrezygnować,  czy wystarczy że nie odbiorę przesyłki? 

Jak wtedy ubiegać się o zwrot kosztów za zakup ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Powinnaś odebrać i zgodnie z prawem odstąpić od umowy zakupu, możesz zrobić w każdy możliwy sposób, mailem a także poprzez zakładkę" Moje zakupy" zwróć towar, sprzedający powinien wówczas zwrócić środki bezzwłocznie ale w 14 dni max, może wstrzymać się do czasy zwrotu towaru.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@monteczka94 Po to kupujesz, żeby nie odbierac przesyłek i narażać sprzedawcę na koszty ?

A nie prościej pomyślec przed kliknięciem "kup teraz" i powstrzymać palec.

oznacz moderatorów
musashi2007
#12 Orędownik#

Jeżeli nie odbierzesz przesyłki Sprzedającemu zostanie naliczona opłata za zwrot nieodebranej przesyłki, którym może Cię obciążyć. Jeżeli odbierzesz paczkę i zlecisz zwrot (darmowy zwrot jeśli masz SMART!) to tego kosztu nie będzie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@monteczka94 Nieprawda że potrąci, ale jak już rozwiązanie jest.....

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@LEW433 a jaka jest prawda 🤔

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Client:44052296 
a jaka jest prawda

Jak mawiał ks. Tischner: są trzy prawdy .
LEW najczęściej daje się złapać na tej trzeciej.

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
musashi2007
#12 Orędownik#

@LEW433 @monteczka94 pytałem o to na AG jakiś czas temu. tutaj można przeczytać.

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

Rezygnuj jak chcesz ale licz się że koszt nieodebranej przesyłki lub powrotnej zostanie Ci potrącony. 

oznacz moderatorów
monteczka94
#7 Wielbiciel#

Kontaktowalam się z dostawca . Napisał że wystarczy że nie odbiorę przesyłki.  Nie robil żadnych problemów 

oznacz moderatorów