anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chciałbym zmienić swoją opinie o sprzedawcy i nie wiem jak to zrobić by wycofać poprzednią

Eug56
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#

@Eug56 Chodzi o usunięcie negatywa? Jeśli Twoja ocena jest zgodna z prawdą, a sprzedawca Cię tylko zastrasza prawnikami i sądami, nie musisz tego robić, nic Ci nie grozi. On tylko straszy. Oceny negatywne są po to, aby ostrzegać innych przed problemami i masz do tego prawo zagwarantowane regulaminem Allegro. 

Jeśli jednak mimo to chcesz usunąć komentarz, napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

prorok jaki ...cy co???😀

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nawet w Wigilię nie wszyscy przemówili ludzkim głosem.😦

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Tak, zwłaszcza ty nie przemówiłeś, za co musiałeś przepraszać. Nikt poza tobą na AG w taki dzień nigdy nie okazał tu takiego chamstwa. Ja nie mam za co przepraszać, ty musisz. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mów za siebie, nie musiałem ale w przeciwieństwie do ciebie potrafię przeprosić, ty nie znasz takich słów.😮

oznacz moderatorów

NipponShorty
#11 Animator#

@xyz96 a może chce zamienić pozytywną na negatywną? pomijając fakt że 90% Twojej wypowiedzi jest Twoją indywidualną sugestią (prawdopodobnie na podstawie jakichś traumatycznych przeżyć) i już niejednokrotnie komentowaną odpuściłbyś i po prostu odpowiadał na pytania. 
@Eug56 
Jeśli chcesz usunąć komentarz napis do Allegro pod linkiem: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201 
 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@NipponShorty Moimi traumatycznymi przeżyciami się nie interesuj, to nie jest wątek o moich przeżyciach. To samo dotyczy moich odpowiedz. To ja decyduję, jak odpowiadam, byle nie naruszać regulaminu AG. A o jaki komentarz chodzi nie wie nikt. 

oznacz moderatorów

NipponShorty
#11 Animator#

To odpowiadaj na pytania bez narzucania narracji czytającym. Nie interesuje się, sam je z Siebie wylewasz.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@NipponShorty Ale ty mi nie będziesz dyktował, jak ja mam odpowiadać. Już wielu sprzedawców próbowało to robić. 

oznacz moderatorów

NipponShorty
#11 Animator#

Muszę Cię zmartwić nie jestem sprzedawcą 😉 nie mam zamiaru dyktować bo to Twoja rola na AG jak wiele osób już zauważyło

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@NipponShorty Już wątek zmienia się w wątek o mnie. Standard. 

Moje przeżycia, moja rola, co jeszcze? Może sens życia? 

oznacz moderatorów