anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co Allegro robi dla nas w czasie koronawirusa ?

megatom
#2 Obserwator#

Witam mam wrażenie w związku z otrzymywanymi informacjami od allegro że serwisowi zależy tylko na tym abyśmy kupowali kupowali i kupowali , a to wysyłki za 0 , a to raty 0 . Świetnie , za te gigantyczne  prowizje od sprzedających , moglibyście dołączyć się do innych firm , obniżając prowizję (korzyści dla nas ) , albo wspierając służbę zdrowia , no nic na ten temat nie słychać , czy jesteście tacy biedni czy co ?, jest tam człowiek ?powtarzam człowiek ? . 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

A ty myślisz że allegro nie ma problemu ( spadek sprzedaży, 1700 pracowników do opłacenia ) oni są firmą jak każda inna ja czy Ty, cieszmy się że allegro nie podnosi prowizji bo spadają im obroty. Czemu Ty jako sprzedawca nie obniżasz cen dla kupujących też są w trudnej sytuacji firmy zamykają itp. obniż marżę do 2% i zarabiaj, a co się dzieje, podnoszą ceny ozonatory w lutym 100 zł teraz 300 zł, płyny 49 zł teraz 200 zł, żarcie w górę

Allegro wprowadziło smarta dla wszystkich co by pobudzić sprzedaż.

Pomyślcie bardziej globalnie a nie tylko co Wam się należy Każdy dostanie po dupie prędzej czy później, stan epidemii to pikuś, można działać, jak prowadza stan wyjątkowy i godziny policyjne to wtedy to wszystko padnie.

Trzymajcie się, mi tez sprzedaż spadła o 95 %

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11, tylko, że to wszystko są dobre wirtualne, pracownik może pracować z domu i obsługiwać tak samo jakby był w biurze, więc dla nich to oszczędność, nie trzeba bulić za biuro, a ludzi kupuje więcej, bo mają czas 🙂

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Rozumiem, że to pytanie retoryczne? 🤣😅😂

oznacz moderatorów