anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić, jeśli otrzymałem przedsądowne wezwanie do zapłaty?

schoko31
#7 Wielbiciel#

Witam co mam zrobić jeśli otrzymałam z allegro Przedsądowne wezwanie do zapłaty za wystawiony przedmiot. W zeszłym roku wystawiłam samochód na sprzedaż , którego nie sprzedałam naliczyli mi opłatę. Zapłaciłam ta opłatę mam dowód wpłaty . A teraz otrzymałam juz drugie ponaglenie że nie zapłaciłam. Co zrobić gdzie mogę przesłać skan dowodu wpłaty.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

aragil
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

schoko31 jeśli masz dowód wpłaty nic nie rób , przyjdzie komornik to mu dasz potwierdzenie i sobie pójdzie , a wierzyciela obciązy opłata za swoje usługi .

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@mdrogeria  niekoniecznie. Sprawa zaoczna- wyrok zaoczny nakazowy a potem albo uprawomocnienie albo koszty odwołania.

@schoko31  skontaktuj sie z allegro. Być może na wezwaniu był jakis konkretny kontakt do danego działu czy osoby. Przedstaw potwierdzenie wplaty i to wszystko powinno zamknąc sprawe.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

_Likos_ paręnaście lat temu miałem podobny problem z ZUS-em . Początkowo upomnienia , łaziłem wyjasniać 2 razy / ta sama sprawa / i niby miało być OK. Przyszło 3 upomnienie i zlałem to .Po jakimś czasie pofatygował się komornik , dałem dowód wpłaty , podziękował , poszedł i wszystko ucichło.... jak dobrze kojarzę 10 lat , może trochę mniej.

oznacz moderatorów