anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co myślicie o prośbach o usunięcie komentarza?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Antar3
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, chciałbym wiedzieć co sądzicie o prośbach sprzedawców odnośnie usuwania ocen niewygodnych dla sprzedawców, ponieważ dostaje kolejną prośbę o usunięcie komentarza z powodu niskiej oceny kwoty opłat za przesyłkę.

Uważam, że jeśli pojawia się żądanie oceny to należy to wziąć na klatę albo nie zawracać głowy.

Selekcja ocen to nic innego jak manipulacja, a w konsekwencji wprowadzanie w błąd klientów.

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43
glenmoranghie
#13 Ambasador#

Sprężynka to tylko przykład, wcale mi nie chodzi o cenę tylko o rozmiar i wagę. Płacenie 25zł za przesłanie czegoś wielkości paczki zapałek dlatego że sprzedawcy nie chce się zadka ruszyć do paczkomatu albo na pocztę to absurd i będę takim sprzedawcom obcinał gwiazdki. 
A wracając do sprężynek, skoro się nie opłaca sprzedawać, to sprzedawanie tego jest głupotą. Taniej będzie wyrzucić niż sprzedawać i dopłacać. 
I żeby nie było, nie jestem przeciwnikiem sprzedających. Też uważam że allegro przegina z obciążeniami. Ale jak ktoś nie myśli, to niech potem nie jęczy że oberwał po gwiazdkach.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@glenmoranghie "A wracając do sprężynek, skoro się nie opłaca sprzedawać, to sprzedawanie tego jest głupotą. Taniej będzie wyrzucić niż sprzedawać i dopłacać." - w takim przypadku to już w ogóle nie dostaniesz tych sprężynek.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Antar3
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za dokładne info - faktycznie nie miałem pojęcia o tym jak to biega...

Wygląda na to, że pośrednicy jak zwykle nic nie robiąc, czerpią kolosalny zysk kosztem nas - klientów i Was - sprzedawców. To wstrętny i odrażający proceder. Kolejny w naszym leworządnym kraju.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Antar3 Z tym "nic nie robią", to odrobinkę przegiąłeś 🙂 Trochę jednak robią. Nadal sprzedaż na Allegro jest tańsza od pozycjonowania i utrzymania e-sklepu.

Ula

Ula
oznacz moderatorów