anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się dzieje z przelewem gdy na PayU wpisano TYTUŁ WPŁATY z błędem?

MAMY ROZWIĄZANIE!
piimaa
#13 Ambasador#

Mam mały problem, w dwóch przelewach zrobiłam błąd w TYTULE WPŁATY na PayU, zjadło mi cyferki.

Numer konta i kwota są prawidłowe ale w tytułach wpłat brakuje cyferek, inne przelewy (z innych zakupów) są ok, wpłaty doszły wczoraj a dwa zakupy wiszą na OCZEKUJEMY WPŁATY.

Wpłata była przelewem tradycyjnym z poczty.

Co teraz zrobić aby pchnąć te przelewy do przodu?

 

Dziwna sprawa wyszła, albowiem wczoraj wieczorem gdy wszystkie przelewy poszły to aukcje miały wpisy OPŁACONE, także ta z błędnymi tytułami wpłaty a dziś rano status zmienił się na NIEOPŁACONE.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piimaa Cześć. Skonsultuję tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@piimaa Zazwyczaj jest tak, że przelew tradycyjny z błędem w tytule przelewu nie dochodzi do sprzedawcy i zawiesza się w Allegro Finanse. Wtedy nikt nie wie, co się z nim dzieje - kupujący i sprzedający. Zaniepokojony kupujący musi wtedy pisać do Allegro, podawać dane tego przelewu, a wtedy Allegro Finanse lokalizuje wpłatę i przekazuje sprzedawcy lub zwraca ją kupującemu. 

oznacz moderatorów
piimaa
#13 Ambasador#

Wysłałam do allegro (napisz do nas) ale chyba źle mnie zrozumieli ( zgłoszenie nr "18904781" [ ref:_00D24aE05._5003VKMX8J:ref ]   

Do PayU z formularza też poszło i ... na razie cisza. 

Identyfikatory płatności:

afa91151-4b5c-11ec-8f7b-b18ab73ec41f
5cbf6d91-4b57-11ec-9d85-4d4b350a2dc4
 
W obu przypadkach są błędy w tytule przelewu, w jednym zabrakło cyfr 13 na końcu a w drugim też namącono, nie wiem co poczta wpisała.
 
Numery kont, kwoty i inne dane są ok lecz TYTUŁY WPŁAT są z błędami.
W pierwszym przypadku powinno być IDT XX2387374055ALLEGROXX PAYU
a jest IDT XX2387374055 XXALLEGROXX PAYU
a w drugim przypadku powinno być IDT XX2387391713ALLEGROXX PAYU a jest IDT XX23873917ALLEGROXX PAYU   (brakuje dwóch cyfr).
 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piimaa Wracam z odpowiedzią, dziękuję za cierpliwość. Obie płatności nie zostały zrealizowane. Kontynuuj proszę korespondencję w sprawie numer 18925221 i podaj tam dane do zwrotu: imię, nazwisko i numer rachunku. Jeśli chcesz otrzymać zwrot przekazem pocztowym, podaj imię, nazwisko, adres, miejscowość, kod pocztowy. Załącz też potwierdzenie przelewów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
piimaa
#13 Ambasador#

Po podaniu kont do zwrotów PayU milczy. Nie ma też odpowiedzi na reklamację 03173333. Po prostu cisza, zero jakiejkolwiek reakcji.

oznacz moderatorów
piimaa
#13 Ambasador#

Już wszystko załatwione. Dzękuję za interwencję i za szybką interwencję ludziaszkom z allegro  takim jak:

ko-alka, Katarzyna Pochodyla, Weronika Keska, Klaudia Wegiel, Marek Grzelak,

oraz panu Danielowi Lewandowskiemu z firmy PayU Polska.

oznacz moderatorów