anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co się stało z sortowaniem wyników wyszukiwania?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Robert-soty
#8 Zapaleniec#

Podczas wyszukiwania produktów można sortować wyniki wg trafności, ceny najniższej, najwyższej, popularności, do końca najmniej, do końca najwięcej. Lecz po zalogowaniu się na konto są opcje tylko trafność, cena, popularność i ocena produktu. Gdzie podziało się sortowanie np. do końca najmniej, do końca najwięcej?

Sortowanie zmienia się w zależności czy jestem zalogowany czy nie. W czym tkwi problem?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
Knowhere
#21 Demiurg#

@Robert-soty Wyczyść przeglądarkę (co najmniej ciasteczka i pamięć podręczną), spróbuj w trybie incognito albo zmień na inną.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Robert-soty
#8 Zapaleniec#

Przeglądarkę wyczyściłem, sprawdzałem na innej przeglądarce, efekt wciąż ten sam.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Robert-soty sprawdzałam to na dwóch przeglądarkach (Firefox i Chrome), byłam zalogowana i cały czas mogę sortować według wszystkich wymienionych przez Ciebie parametrów:

la_nika_0-1628339878469.png

Czy próbowałeś w trybie incognito? Jeśli nic nie pomaga, prześlij proszę zrzut ekranu, który obrazuje problem, będę to wyjaśniać dalej 🙂 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Robert-soty
#8 Zapaleniec#

Problem rozwiązany. Wina komputera. Dziękuję za odpowiedzi.

oznacz moderatorów
Klos01
#9 Pomysłodawca#

W jaki sposób rozwiązany ?

U mnie od kilku dni jest problem z filtrowaniem ofert.

Zaznaczam jakąś jedną opcje i jest ok.

Jednak jak dodam cokolwiek więcej to czyści i nie ma żadnej filtracji. Bez w względu czy jest ona w tytule czy z boku w opcjach.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Klos01 sprawdziłam to i nie udało mi się powtórzyć błędu. Wszystkie zaznaczone fitry zostają po dodaniu nowych, zmianie sortowania czy wejściu w ofertę i powrocie na stronę wyszukiwania. Czy próbowałeś skorzystać z innej przeglądarki? Jeśli tak, to wyczyść proszę pamięć podręczną i ciasteczka przeglądarki, z której korzystasz.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Klos01
#9 Pomysłodawca#

Na innej przeglądarce działa poprawnie . Tylko na Mozilli przestało.

Po wyczyszczeniu ciasteczek i ponownej próbie otwarcia strony Allegro wyskoczył napis że zostałem zablokowany.

To po prostu jakieś chore.

Nie dość że nie mogę pisać wiadomości do sprzedawców ze strony przedmiotu to teraz takie cyrki.

 

Właśnie udało mi się wejść na Allegro przez Mozillę i niestety filtrowanie działa tylko w jednej opcji. Po zaznaczeniu drugiej wszystko się resetuje.

Na chrome działa poprawnie.

oznacz moderatorów
Klos01
#9 Pomysłodawca#

No i ciągle to samo ale nie ma zbytnio problemu a jest nawet zysk.

Człowiek od jakiegoś czasu przyzwyczaił się że jak coś szuka to na Allegro.

Teraz jak jest problem z wyszukiwaniem to zaglądam na sklepy specjalizujące się w danym asortymencie. Większy wybór, mniejszy bałagan ofertowy i okazuje się że w tych sklepach można sporo taniej kupić i np. ten sprzedawca ma też wystawione tu ale drożej.  Tam zagęszczarka 150zł zł mniej z darmową wysyłką. Lampa 50zł mniej.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Klos01 przykro mi, że napotykasz na takie problemy podczas zakupów na Allegro. Sprawdziłam to ponownie i znów nie udało mi się powtórzyć błędu (na przeglądarkach Mozilla i Chrome), nie mieliśmy też innych zgłoszeń o takiej treści. Czy teraz i na Mozilli i na Chromie masz ten problem oraz dlaczego nie możesz wysłać wiadomości do sprzedającego z poziomu oferty? Czy wyświetla się jakiś komunikat? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Klos01
#9 Pomysłodawca#

Na Chromie działa normalnie, tylko na Mozilla nie działa.

Wiadomości nie mogę wysłać bo w okienko wyślij mogę klikać do woli ale bezskutecznie.

oznacz moderatorów
ZbychuIl
#7 Wielbiciel#

A co z aplikacją? Dlaczego w niej też blokujecie filtrację po czasie do końca?

To jest wina i decyzją ALLEGO a nie błąd! 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ZbychuIl, gdy klikniesz w przycisk na górze "rozłącz te same oferty", powinieneś mieć dostęp do tego sortowania.

image (22).png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
miniek123
#7 Wielbiciel#

Co to w ogóle jest i do czego to potrzebne? Połącz, rozłącz - niby po co to potrzebne jak robi więcej zamieszania niż pożytku? Co programista miał na myśli...?

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

To jest obecnie "standard" Allegro.

U mnie jest to samo, i to już od dawna.

Czyszczenie przeglądarki nic kompletne nie daje.

Allegro i sprzedający z praktyką - dokładnie wiedzą o co chodzi.

Odpowiadający tutaj moderatorzy - naprawdę bardzo staram się i napiszę jedynie, że chyba "próbują ratować sytuację", zakładając, że nie znają realiów (w co osobiście nie wierzę).

Ustawienie wyszukiwarki - cena, popularność - to czysta fikcja. Jako kupujący  - to pod względem wyszukiwania wystawiłbym serwisowi Allegro punty ujemne w wysokości: - (minus)100/ 100 (dodatnich).

Dopasowanie ofert na Allegro do własnych oczekiwań (kupujących) - to istna droga przez mękę.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
Klos01
#9 Pomysłodawca#

Powiem tak. Nie ma co sobie du.. zawracać.

Nie chcą naprawić - to nie.

Nie chcą wspierać starych systemów - to nie

Tak po trochu będą tracić klientów. Wolą wspierać Microsoft, niech wspierają. Jak chce się kupić konkretną rzecz to po modelu coś się znajdzie. Nowe i tak często są tu w 70% droższe, a jak tańsze do 40zł to koszty wysyłki przemawiają żeby kupić w sklepie. Używane to b. często cena prawie nowego lub praktycznie odpad.

Kiedyś kupowałem tu 80% zakupów. Teraz jak nie mogę szukać to może 20%.

No cóż wszystko kiedyś rozkwita, a potem upada. Taka jest już natura świata.

oznacz moderatorów
allecd
#10 Popularyzator#

rach od kilku dni mam to samo, żeby było śmieszniej na dwóch różnych komputerach. Czyszczenie ciastek działa jedynie do momentu logowania - po logowaniu znów znikają opcje sortowania po czasie. Po czyszczeniu ciastek jest dobrze, ale znów - logowanie - sruuu, brak opcji sortowania. 

oznacz moderatorów
Klos01
#9 Pomysłodawca#

.

oznacz moderatorów
karzyb_alle
#9 Pomysłodawca#

czemu usunęliście możliwość sortowania ofert według najnowszych dodanych w aplikacji allegro na ios?

 Jak ja mam teraz zobaczyć co się nowego pojawiło w danej kategorii?

oznacz moderatorów