anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co z robić z niezamkniętą dyskusją

MAMY ROZWIĄZANIE!
sklepkapi
#9 Pomysłodawca#

Kupujący nie zamknął dyskusji pomimo załatwienia sprawy i zwrotu środków. Teraz jakość mojej sprzedaży znacznie spadła, mam nieakceptowalny poziom odpowiedzi na wiadomości (50 %) co nie jest zgodne ze stanem rzeczywistym gdyż odpowiedzi były udzielane niezwłocznie. Co zrobić aby jakość sprzedaży wróciła do poprzedniego stanu?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@sklepkapi Gdy kupujący porzuci Dyskusję, jest ona automatycznie zamykana jako rozwiązana po 44 dniach od jej rozpoczęcia, o ile kupujący wcześniej nie oznaczy jej jako nierozwiązanej.

oznacz moderatorów
sklepkapi
#9 Pomysłodawca#

no ok ale pomimo tego że sprawa została załatwiona niezwłocznie a kupujący nie zamknął dyskusji spadła jakość mojej sprzedaży. chyba nie powinno tak być, niech sobie zamykają po ilu chcą ale niech mi nie psują jakości 😕

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Rób na przyszłość tak, aby nie było spraw i powodów do Dyskusji, wtedy nic Ci nie będzie spadać 🙂

oznacz moderatorów
a_brod
#12 Orędownik#

@sklepkapi Jeżeli dyskusja jest w toku, to nie wpływa to na jakość sprzedaży. Musiałeś na jakąś wiadomość odpowiedzieć po terminie (24h). Nie chodzi tylko o wiadomość w dyskusji, ale np. pytanie zadane przez formularz. 

Endrju
oznacz moderatorów