anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić, gdy sprzedający bezpodstawnie oskarża kupującego o oszustwo gdy nie chce uznać reklamacji

fella1
#1 Nowicjusz#

Kupiłam komputery od [edycja]. Otrzymałam porysowane komputery - obudowy i panele (zarysowania nie powstały w transporcie). [edycja] nie chciał uznać reklamacji, mówił ze takie są mimo tego ze ma aukcji komputery były opisane jako kategoria A - stan idealny. Jednocześnie tak mnie oczernił w Allegro, ze zablokowano mi konto. Po interwencji Allegro w końcu komputery wymienił, ale w wyniku jego oszczerstw wysłanych do Allegro konto mam nadal zablokowane. Co mam teraz zeby odblokowali mi konto? Jak na przyszłość ustrzec się przed takimi sprzedającymi?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

unik_sklep
#11 Animator#

hmm? dziwne i zablokowali konto tak bez powodu? Ktoś tu musiał bardzo naruszyć regulamin. A co zrobić - to już należy pytać Allegro a nie społeczność. Oni wiedzą za co zablokowali i co nalezy zrobić aby odblokowali...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@fella1 Tylko Allegro wie, co masz zrobić w celu odblokowania konta. Zapytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8b463d9b-b539-4537-a631-a4b68c62582e&subjectId=43b3e84c-8... Poza tym powód zablokowania masz podany w mailu, jaki Allegro wysyła w chwili nałożenia blokady.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fella1 zapozałam się z Twoją wymianą e-mailową z nami. Na Twoim koncie doszło do naruszeń regulaminu (art. 2.10), o których informowaliśmy w zgłoszeniu numer 15739093 i tak jak moja koleżanka napisała wczoraj, nasze stanowisko pozostaje niezmienne.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów